گالری لیزر موهای زائد

removal hair-b1removal hair-a1
removal hair-b2removal hair-a2
removal hair-b3removal hair-a3
removal hair-b4removal hair-a4
removal hair-b5removal hair-a5
removal hair-b6removal hair-a6
Hair-remove2-1Hair-remove2-2
Hair-removal5-1Hair-removal5-2

برای مشاوره یا تعیین وقت، همین الان تماس بگیرید.

۱۵ ۱۷ ۲۰ ۴۴ (۰۲۱)

...  سوالات متداول  ...
1

آیا لیزر موهای زاید درد دارد؟

خبر خوب این است که به خاطر تجهیز این مؤسسه با پیشرفته‌ترین دستگا‌ه‌های لازمه میزان سوزشی که در هنگام انجام این نوع از لیزر احساس می‌شود کم است، بهترین نوع لیزر می‌تواند باعث احساس برخورد چیزی لاستیک‌مانند به بدن شخص بشود، معمولاً این احساس با کمی سوزش همراه است که میزان این سوزش با استفاده از کرِم‌هایی که قبل از لیزر مورد استفاده قرار می‌گیرد به حداقل ممکن می‌رسد. پس از انجام لیزر، ریشه‌ی موها در محلی که لیزردرمانی بر روی آن صورت گرفته است کمی برجسته و متمایل به سرخی به نظر می‌رسند، که با انجام دستوراتی که متخصصتان خواهد داد در زمانی کوتاه برطرف خواهد شد. دستگاه‌های پیشرفته‌ی موجود در مؤسسه‌ی ما مجهز به سیستم خنک‌کننده‌ی پوست هستند، چنین سیستمی اجازه نمی‌دهد که پوست شما گرم شود و به همین خاطر خطر سوختگی و یا ایجاد لکه منتفی است، دستگاه‌های قدیمی لیزر، به خاطر نداشتن سیستم خنک‌کننده‌ی پوست می‌توانند موجب ایجاد سوختگی و یا ایجاد لکه روی پوست شوند و لازم است نسبت به این مورد مطلع باشید.
2

آیا لیزر موهای زاید ضرر یا عوارض دیگری هم می‌تواند داشته باشد؟

برای اطمینان بیشتر شما بهتر است در این قسمت کمی علمی‌تر پاسخ دهیم: در تکنولوژی امروزی، لیزر یک انرژی غیرِ "یونیزه" است و به همین خاطر موجب "موتاسیون"(جهش) در سلول‌های مربوطه نمی‌شود. اصولاً لیزر یک نوع نور است و "پرتو" نیست، این دو مورد در مباحث علمی با یک‌دیگر تفاوت دارند. اگر این نوع از لیزر درست مورد استفاده قرار بگیرد هیچ‌گونه ضرر یا عوارضی برای شخص نخواهد داشت، علاوه بر این، در انواع لیزر موهای زاید که در مرسسه‌ی ما انجام می‌شود فقط سلول‌های ریشه‌ی مو مورد هدف قرارمی‌گیرند. آیا نتیجه‌ی لیزر موهای زاید ماندگار است؟ ریشه‌ی تمامی موهایی که توسط این نوع از لیزر تخریب می‌شوند از بین رفته و موها دیگرباره قادر به رشد نمی‌باشند، این موضوع از طرف FDA آمریکا مورد تایید قرار گرفته و هم‌چنین در کیلینیک‌های مختلف جهان برای مدتی طولانی بررسی و تایید شده است.
3

قبل از لیزر موهای زاید انجام چه مورادی می‌تواند مفید باشد؟

1- اگر فصل تابستان باشد، لازم است که 15 روز قبل از انجام این نوع از لیزر محل مورد نظر در معرض نور خورشید قرار نگیرد.2- 3 هفته قبل از انجام لیزر، نباید در موضع مورد نظر از مواردی مانند موچین، بند انداختن و مشابه آن استفاده کرد.3- سایر موارد و جزئیات در مراجعه‌ی حضوری و یا تماس تلفنی توضیح داده می‌شود.

...  مقالات مرتبط  ...
۱۵ آبان ۱۳۹۶
لایه برداری پوست

راهنمای جامع لایه برداری پوست

سطح پوست ما،ازبدوتولددرمعرض عوامل محیطی است،مضرترین این عوامل،اشعه ماوراءبنفش آفتاب است،آلودگی های محیطی،آبله مرغان،جوش غرورجوانی،انواع بریدگی […]
۲۶ شهریور ۱۳۹۶
میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ چیست و در چه مواردی کاربرد دارد؟

میکرونیدلینگ یا  PCI ،درمان به روش القای کلاژنی(Percutaneous Collagen Induction Therapy)روش نسبتا”جدیدی است که ازطریق ایجادکانال های […]