لیزر موهای زائد

مطمئن باشید که با لیزر پیشنهادی ما، دیگر سر و‌ کله‌ی موهای زائد پیدا نخواهد شد. شما ضمن حفظ سلامتی و طراوت پوست خود، یک‌بار و برای همیشه از دست موهای سمج آسوده خواهید شد!
برای افزایش قدرت انتخاب شما، می‌خواهیم در مورد شرایط و فواید لیزر موهای زائد و سؤالاتی که در مورد احتمال مضرات آن مطرح می‌شود اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار بدهیم، چون بقای ما بسته به سلامتی شماست.

لیزر موهای زائد چیست؟

این نوع لیزر، از میان بردن دائمی موهای زائد با رعایت اصول ایمنی و حفظ سلامت فرد است. شما با استفاده از این روش، یک‌بار و برای همیشه از تهیه و به کار بردن انواع و اقسام ابزارها و مواد گوناگون برای نظافت موهای زائد آسوده شده و ضمن صرفه‌جویی در وقت و هزینه، همیشه خود را با طراوت و دارای اعتمادبه‌نفس خواهید یافت. چه از جنبه‌ی هزینه‌ی مادی و هزینه‌ی زمان و چه از نظر پایداری حس زیبایی، این راهی سالم و مقرون به‌صرفه برای شماست.

اگر قصد انجام لیزر موى زائد دارید، پیشنهاد می کنیم حتما این ویدئو را مشاهده فرمایید

صحبت های دکتر قانعی در شبکه جام جم

 

لیزر موهای زائد چطور کار می‌کند؟

دستگاه لیزر مربوطه، نورهای خاص و متمرکزی به ریشه‌ی موها ارسال می‌کند که این نورهای متمرکز از طرف رنگ‌دانه‌های مو جذب می‌شود و این امر سبب پژمرده شدن فولیکوژن‌های مو شده و در نهایت موهای زائد را از میان می‌برد.
کلاً دستگاه‌های مختلف "اپیلاسیون لیزر" بر حسب جنس نور و تعداد شلیک از هم مجزّا می‌شوند.
این فن‌آوری در ابتدای پیدایش خود فقط بر روی موهای تیره رنگ در زمینه‌ی پوست سفید مؤثر بود که با پیشرفت فن‌آوری‌های مربوطه به‌فوریت در مورد تمامی موها و پوست‌های مختلف به‌طرزی کاملاً مؤثر جواب داد.
مؤسسه‌ی ما مفتخر است که با توجه به تکنولوژی روز دنیا، از دستگاه‌های مناسب برای انواع پوست و مو استفاده کرده و بسته به نوع پوست و موی شخص جزئیات لازمه را نیز در نظر می‌گیرد.

برخی از نمونه کارها

چه مواردی را باید در انتخاب مراکز لیزر موهای زائد در نظر بگیرم؟

آن‌چه که مهم است نوع دستگاه مورد استفاده و تخصص فردی است که نزد او اقدام به این کار خواهید کرد.
شما باید در مراجعه به مرکز مربوطه نسبت به وجود انواع لیزرها در مرکز مذکور و هم‌چنین از انجام لیزرهای مختلف بر روی نقاط و موهای متفاوت بدن فرد کسب اطلاع کرده باشید. وجود چنین ظرفیتی در مرکز مربوطه می‌تواند به شما اطمینان بیشتری جهت انتخاب ببخشد. به این منظور می‌توانید از طریق پیگیری مقالات تخصصی سایت ما و نیز تماس و دریافت توضیحات رایگان از جزئیات استانداردهای موجود جهانی که در این مؤسسه‌ نیز در امر لیزر موهای زائد به‌کار برده می‌شود بیشتر مطلع شوید.
تلاش ما در وهله‎ی اول ارائه‌ی اطلاعات صحیح و سپس تکیه به قدرت تشخیص و انتخاب شما عزیزان است. با توجه به امکاناتمان، مطلع بودن شما به‌نفع ماست.

چه کسانی می‌توانند از لیزر موهای زائد استفاده کنند؟ 

هر کس اعم از خانم و آقا می‌تواند در تمامی قسمت‌های بدن خود از این خدمات استفاده کند، هرچقدر رنگ موها تیره‌تر باشد تاثیر لیزر بر آن بیشتر خواهد بود، البته خصوصیات فردی شخص نیز در نظر گرفته شده و قوانین جاری در مورد کاربرد لیزر نیز در کلیه‌ی موارد اجرا می‌شود.
معمولاً فرد برای استفاده از این خدمات باید حداقل 12 سال داشته باشد، جزئیات موارد قانونی در مشاوره‌ی حضوری قابل ارائه است.

آیا آقایان هم می‌توانند از لیزر موهای زائد استفاده کنند؟

اتقاقاً ما مراجعین زیادی از آقایان داریم و جواب این سوال مثبت است و آقایان نیز می‌توانند از خدمت مذکور بهره‌مند شوند. شاید تعجب کنید ولی حدود 35 تا 40% متقاضیان لیزر موهای زائد را آقایان تشکیل می‌دهند.

در چه شرایطی نمی‌توان از لیزر استفاده کرد؟

در مؤسسه‌ی ما قبل از انجام این خدمت، سوالاتی از شخص پرسیده می‌شود، سوال از مواردی هم‌چون: ابتلاء شخص به بیماری قند و بیماری قلبی. چنین مواردی می‌تواند مانع ارائه‌ی خدمات مذکور شود.

هم‌چنین اگر در موضعی که قرار است لیزر بر روی آن انجام شود، آکنه(نوعی جوش)، سوختگی و آفتاب‌سوختگی و احساس سوزش و هر‌گونه ناراحتی‌های پوستی وجود داشته باشد لیزر مربوطه انجام نمی‌شود. از دیگر مواردی که می‌تواند مانع ارائه‎ی خدمت مذکور به متقاضی شود می‌توان به بیماری‌هایی با علائم تب اشاره کرد.
سایر مواردی که به علت آن استفاده از لیزر موهای زائد مقدور نخواهد بود یا تابع شرایطی خاص خواهد بود عبارتند از:

1- اشخاصی که موهای سفید دارند.

2- کسانی که حمام آفتاب گرفته و یا از "سولاریوم" استفاده کرده‌اند.

3- افرادی که در ایام اخیر از نوع دیگری از لیزر استفاده کرده‌اند.

4- کسانی که داروهای ضدحساسیت در مقابل نور مصرف می‌کنند که لازم است از 4 هفته قبل از لیزردرمانی این دارو قطع شود.

5- کسانی که در ایام اخیر Pelling انجام داده‌اند.

ضمناً در صورت داشتن هر نوع بیماری خاص بهتر است ضمن اطلاع‌رسانی به مرکز لیزردرمانی مربوطه، با پزشک خود نیز مشورت بفرمایید.

نتیجه:

افزایش اطلاعات شما به نفع ماست، چون تمامی موارد لازمه برای لیزر موهای زائد مطابق با استانداردهای جهانی، در موسسه‌ی ما، کلینیک دکتر قانعی آماده است.

بقای ما بسته به سلامت شماست. با ما تماس بگیرید.

برای مشاوره یا تعیین وقت، همین الان تماس بگیرید.

۱۵ ۱۷ ۲۰ ۴۴ (۰۲۱)

...  سوالات متداول  ...
1

آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

خبر خوب این است که به خاطر تجهیز این مؤسسه با پیشرفته‌ترین دستگا‌ه‌های لازمه میزان سوزشی که در هنگام انجام این نوع از لیزر احساس می‌شود کم است، بهترین نوع لیزر می‌تواند باعث احساس برخورد چیزی لاستیک‌ مانند به بدن شخص بشود، معمولاً این احساس با کمی سوزش همراه است که میزان این سوزش با استفاده از کرِم‌هایی که قبل از لیزر مورد استفاده قرار می‌گیرد به حداقل ممکن می‌رسد. پس از انجام لیزر، ریشه‌ی موها در محلی که لیزردرمانی بر روی آن صورت گرفته است کمی برجسته و متمایل به سرخی به نظر می‌رسند، که با انجام دستوراتی که متخصصتان خواهد داد در زمانی کوتاه برطرف خواهد شد. دستگاه‌های پیشرفته‌ی موجود در مؤسسه‌ی ما مجهز به سیستم خنک‌کننده‌ی پوست هستند، چنین سیستمی اجازه نمی‌دهد که پوست شما گرم شود و به همین خاطر خطر سوختگی و یا ایجاد لکه منتفی است، دستگاه‌های قدیمی لیزر، به خاطر نداشتن سیستم خنک‌کننده‌ی پوست می‌توانند موجب ایجاد سوختگی و یا ایجاد لکه روی پوست شوند و لازم است نسبت به این مورد مطلع باشید.
2

آیا لیزر موهای زائد ضرر یا عوارض دیگری هم می‌تواند داشته باشد؟

برای اطمینان بیشتر شما بهتر است در این قسمت کمی علمی‌تر پاسخ دهیم: در تکنولوژی امروزی، لیزر یک انرژی غیرِ "یونیزه" است و به همین خاطر موجب "موتاسیون"(جهش) در سلول‌های مربوطه نمی‌شود. اصولاً لیزر یک نوع نور است و "پرتو" نیست، این دو مورد در مباحث علمی با یک‌دیگر تفاوت دارند. اگر این نوع از لیزر درست مورد استفاده قرار بگیرد هیچ‌گونه ضرر یا عوارضی برای شخص نخواهد داشت، علاوه بر این، در انواع لیزر موهای زائد که در مؤسسه‌ی ما انجام می‌شود فقط سلول‌های ریشه‌ی مو مورد هدف قرارمی‌گیرند. آیا نتیجه‌ی لیزر موهای زائد ماندگار است؟ ریشه‌ی تمامی موهایی که توسط این نوع از لیزر تخریب می‌شوند از بین رفته و موها دیگر باره قادر به رشد نمی‌باشند، این موضوع از طرف FDA آمریکا مورد تایید قرار گرفته و هم‌چنین در کیلینیک‌های مختلف جهان برای مدتی طولانی بررسی و تایید شده است.
3

قبل از لیزر موهای زائد انجام چه مواردی می‌تواند مفید باشد؟

1- اگر فصل تابستان باشد، لازم است که 15 روز قبل از انجام این نوع از لیزر محل مورد نظر در معرض نور خورشید قرار نگیرد.2- 3 هفته قبل از انجام لیزر، نباید در موضع مورد نظر از مواردی مانند موچین، بند انداختن و مشابه آن استفاده کرد.3- سایر موارد و جزئیات در مراجعه‌ی حضوری و یا تماس تلفنی توضیح داده می‌شود.
4

آیا لیزر قسمت ژنیتال (اطراف آلت تناسلی) عوارض خاصی دارد؟

خیر، لیزر موى زائد، حتى ازضخامت پوست هم عبور نمى‌کند، بنابراین مطلقاً براى اعضاى داخلى بدن انسان که زیرپوست قرار دارد، خطرى ندارد. درضمن استانداردهاى پزشکى بسیار سختگیرانه ودقیق هستند، بخصوص استاندارد FDA، استفاده ازلیزر دایود به منظور رفع دائمى موهاى زائد داراى استاندارد FDA است.
5

آیا این دستگاه درد یا سوختگی دارد؟

این دستگاه از یک سیستم خنک کننده منحصربه‌فرد که نوآورى کمپانى lumenis است، بهره مى‌برد؛ که در تماس با پوست بیمارقرار مى‌گیرد و اجازه بالارفتن دما درپوست را نمى‌دهد وبه این ترتیب درد و احتمال سوختگى به حداقل می‌رسد.
6

آیا لیزر برای درمان سینوس مویی انتهای کمر هم مناسب است؟ آیا با لیزر می‌توان موهای زیر پوستی این بیماری را از بین برد، به‌طوری که نیاز به جراحی‌های متداول نداشته باشد؟

درمان سينوس پيلونيدال عفونى فقط جراحى و تخليه كيست است ولى ازآنجاكه يكى ازعوامل مستعدكننده اين بيمارى، موهاى اين ناحيه است، به‌نظر مى‌رسد ليزر موهاى زائد ناحيه دنبالچه به پيشگيرى و جلوگيرى ازعود اين بيمارى كمك مى‌كند.
7

آیا بیماران پسوریازیس هم می‌توانند موهای زائد را لیزر کنند؟

امکان انجام لیزر موی زائد در بیماران پسوریازیس بستگی به شدت و وسعت منطقه درگیر ونوع پسوریازیس دارد. درموارد پسوریازیس پلاک کنترل شده، بلامانع است. در بيماران پسوريازيس ما نگران سوختگى هستيم چون هرگونه آسيب پوستى مى‌تواند به يك پلاك پسوريازيس جديد تبديل شود، بنابراين با رعایت احتیاط و استفاده از دستگاه ليزربا cooling مناسب می‌توان انجام داد.
8

از چه سنی می‌‌توان موهای زائد را لیزر کرد اگرسن پائین باشد اشکالی ندارد؟

بعد از كامل شدن مراحل بلوغ، ليزر موى زائد مي‌تواند انجام شود.
9

آیا در این کلینک خدمات لیزر موهای زائد برای آقایان صورت می‌گیرد؟

بله براى آقايان ليزرموى زائد توسط اپراتور آقا انجام مى‌شود.
10

آیا موهای سفید صورت هم با لیزر از بین می‌رود؟

خير، ليزرموى زائد مطلقاً تأثيرى روى موهاى سفيد ندارد. ليزر موى زائد براساس خاصيت جذب انتخابى انرژى ليزر توسط رنگدانه ملانين موجود درموهاى تيره عمل مى‌كند بنابراين وقتى موسفيد است و رنگدانه ملانين ندارد يعنى امكان جذب ليزر و تأثيرآن هم وجود ندارد.
11

با وجود HPV امکان لیزر موهای زائد در ناحیه تناسلی وجود دارد؟

اگرمنظور انجام ليزرموى زائد باوجود زگيل تناسلى درناحيه اى كه ليزرموى زائدانجام مى شود است، خير. بهتراست ابتدا زگيل ها برداشته شود و سپس ليزرموى زائد انجام شود ولى اگرمنظورمثبت بودن آزمايشات سرولوژيك HPV است، انجام ليزرموى زائد، مانعى ندارد.

...  مقالات مرتبط  ...
۲۴ تیر ۱۳۹۶
دستگاه اکسیلیس

مزایای کشیدن پوست صورت با دستگاه اکسیلیس

کشیدن پوست صورت با دستگاه اکسیلیس کشیدن پوست صورت می‌تواند ظاهری جوان و شاداب برایتان رقم […]
۲ تیر ۱۳۹۶

اطلاعاتی در باب کرایولیپولیز – بخش دوم

در قسمت اول این مقاله اطلاعاتی درباره کرایولیپولیز و نحوه عملکرد آن به شما داده شد. […]
۱۹ فروردین ۱۳۹۶
فعالیت بدنی

اهمیت ورزش و فعالیت بدنی در جلوگیری از جنون و روان پریشی

افرادی که جز لم دادن جلوی تلویزیون و کار کردن با موبایل و لپ تاپ فعالیت […]