رفع چین و چروک پوست

(مجموعه امکانات درمان انواع چین‌و‌چروک و پیشگیری)

توضیح:

یک کلینیک زیبایی در صورت محدودیت تجهیزات، امکانات و کادر متخصص، خواه ناخواه بیماران و جویندگان خدمات زیبایی را فقط به مسیر انجام خدماتی هدایت خواهد کرد که امکان انجام آن را داراست و این نخستین قدم در درمان اشتباه و یا ناقص شما خواهد

کلینیک زیبایی و تناسب اندام دکتر قانعی تمامی امکاناتی که برای ارائه‌ی خدمات مندرج در لیست فعالیت‌های این کلینیک زیبایی درج شده است را به صورت یک مجموعه خدمات زیبایی کم‌نظیر تهیه و گردآوری نموده و ارائه‌ می‌نماید. در ضمن، همه‌ی دستگاه‌ها و تجهیزات مورداستفاده دراین کلینیک، داراى تأییدیه FDA آمریکا ، CE اروپا و تأییدیه وزارت بهداشت و درمان ایران مى باشند.

 

چگونه انواع چین و چروک پوست را رفع می‌کنیم؟

با توجه به وسعت امکانات و کادر متخصص کلینیک زیبایی دکتر قانعی، ما درمان چین‌و‌چروک پوست را به صورت کاملاً تخصصی و با در نظر گرفتن شرایط هر فرد تعیین و اجرا می‌کنیم. به عبارت دیگر ما برای شما یک یا دو دستگاه و تکنیک از پیش‌آماده شده را تدارک ندیده‌ایم که بخواهیم در هر شرایطی فقط از آن‌ها استفاده نماییم.

برخی از نمونه کارها

خدمات ما در کلینیک زیبایی دکتر قانعی خدمات حاضری نیست! ما دقیقاً تمامی موارد مورد نیاز شما از جنبه‌ی چین‌و‌چروک پوست را بررسی و هر عارضه یا مشکلتان را با دستگاه و تکنیک تخصصی آن، معالجه و رفع می‌کنیم نه با دستگاه و روش درمان مشابه که بالطبع روشی ناقص خواهد بود.

هدف از این اقدام نه تنها افزایش بی‌مورد هزینه برای بیماران و جویندگان خدمات زیبایی نیست، بلکه در حقیقت متضمّن کاهش هزینه‌ی درمان به خاطر ممانعت از دوباره‌کاری‌های بی‌مورد در آینده می‌باشد.

تعدادی از پرکاربردترین دستگاه‌ها و روش‌های درمانی موجود در کلینیک زیبایی دکتر قانعی به شرح زیر می‌باشند:

(توجه داشته باشید که تمامی موارد زیر به صورت جداگانه یا با هم، برحسب نیاز زیبایی شما و تنها در صورت لزوم انتخاب و پیشنهاد خواهد شد)

لیزر فراکشنال (fractional laser)

برای آن تعداد از چین‌وچروک پوست صورت شما که سطحی‌تر هستند لیزر فراکشنال به کار برده خواهد شد. لیزر فراکشنال پیشرفته‌ترین نوع لیزر با مصارف ترمیم پوست است و به خاطر تأثیر زیاد آن، در میان لیزرهای مشابه بالاترین رقم انتخاب را از آن خود کرده است. این لیزر بسته به محل چین‌و‌چروک، برای برطرف کردن چین‌وچروک‌های سطحی تا متوسط، کک و مک و کلاً پاک‌سازی پوست فوق العاده مناسب می‌باشد.

اولین سیستم لیزر فراکشنال شامل (fraxel) بود. در این روش بدون این‌که بر لایه‌ی بالایی و ظاهری پوست چندان عملیاتی انجام گیرد، با ایجاد حرارت در لایه‌ی زیرین پوست موجبات جوان‌سازی پوست فراهم می‌شد.

نوع دوم لیزر فراکشنال، دارای انواع:  10600 nm CO2, 2940 nmاست. این نوع از فراکشنال، هم‌ در لایه‌ی بالایی و ظاهری پوست ایجاد تغییرات کرده و هم در لایه‌ی زیرین پوست به‌صورت هم‌زمان موجب جوان‌سازی می‌شود.

در کلینیک زیبایی دکتر قانعی دستگاه لیزر Co2 فراکشنال مدل eCo2 ساخت کمپانى Lutronic داراى مجوز FDA  آمریکا، جهت جوان‌سازى پوست و رفع چین‌وچروک‌ها و ضایعات رنگدانه‌اى و پیر پوستى، درمان جاى زخم و اسکار آکنه وآبله‌مرغان و سایرعوارض پوستی به‌کار گرفته می‌شود. این دستگاه از لیزر فراکشنال معمولی پیشرفته‌تر می‌باشد.

سیستم‌های خنک‌کننده‌ی دستگاه‌های‌ لیزر فراکشنال مورد استفاده در کلینیک زیبایی و تناسب اندام دکتر قانعی فوق‌العاده قوی بوده و استفاده از این روش هیچ ناراحتی و عوارضی برای شما نخواهد داشت. مدت زمان انجام این نوع لیزر از 10 تا 30 دقیقه طول می‌کشد و تعداد دفعات آن پس از بررسی و آنالیز پوست شما مشخص و دقیقاً اعلام خواهد گردید.

پی‌آر‌پی PRP (Platelet Rich Plasma)

در برخی موارد روش پی‌آرپی PRP کمک موثری برای از بین بردن چین‌وچروک صورت و دست می‌باشد.

روش پی‌آرپی روش درمانی شگفت‌انگیز هزاره‌ی سوم است که موارد استفاده‌ی متعدد، ازجمله در رفع کردن چین‌و‌چروک پوست صورت و دست دارد. این روش نیازی به عمل جراحی نداشته و روشی غیر‌تهاجمی و بدون درد است. اساس این روش بر استفاده از توان بیولوژیک بدن برای جبران آسیب‌های وارده است و در پلاسمای غنی از پلاکت، سلول‌های خود فرد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 به طور خلاصه در روش پی‌آر‌پی( که روشی کاملاً تخصصی و نیازمند تجهیزات مخصوص به خود می‌باشد) طی فرآیندی خاص، خون بیمار گرفته شده و تحت شرایط استریل، سلول‌های پلاکت خون جداسازی می‌شوند و پس از آن در بافت هدف تزریق می‌گردند که این امر در طی زمان، موجب جوان‌سازی بافت‌های میزبان می‌شود. اثرات این روش تا 6 ماه ظاهر شده و انجام آن بدون درد می‌باشد هیچ‌گونه خطر انتقال امراض یا عوارض بعدی نداشته و ماندگاری آن طولانی است.

 توجه داشته باشید که پی‌آر‌پی به هیچ‌وجه سلول بنیادی نیست و فقط به عنوان روش درمان تکمیلی به کار می‌رود. مهم‌ترین فاکتور موفقیت در این روش به میزان واکنش سلول‌های بیمار بستگی دارد. لازم به تذکر است که  در صورت نیاز فرد به پی‌آر‌پی قبل از انجام این روش ارزیابی‌های اولیه‌ی آزمایشگاهی از او به عمل خواهد آمد.

بوتاکس (Botox)

اگر چین‌وچروک پوست صورت شما جنبه‌ی عادت داشته باشد و به اصطلاح "چین‌و‌چروک دینامیک" داشته باشید (مانند خط اخم) در حین درمان نیاز به تزریق بوتاکس نیز خواهید داشت زیرا چین‌هایی که بر اثر حرکات چهره بر روی پوست ایجاد می‌شوند بر اثر تکرار این حرکاتِ پوستی شکل ثابت پیدا می‌کنند. بوتاکس با مهار عصبی قسمتی از عضلات صورت، مانع این چین‌افتادگی شده و چین‌و‌چروک شدن پوست صورت را به تاخیر می‌اندازد. بوتاکس توکسین و پروتئین خالص شده استریل حاصل از باکتری کلستریدیوم بوتولینیوم آزمایشگاهی است.

بوتاکس بیش‌تر در عضلات پیشانی، دور چشم و بین دو ابرو کاربرد دارد.  مهم ترین دلیل خطرناک نبودن  بوتاکس، بازگشت کامل قدرت عضله با گذشت زمان می‌باشد، زیرا بعد از مدتی بدن انسان دوباره اقدام به ساختن ناقل‌های عصبی جدید می‌نماید تا عضله‌ای که تضعیف شده است فعالیتش را دوباره شروع کند.

اگر تزریق بوتاکس پیش از ایجاد خطوط بر روی چهره باشد می‌تواند کاملاً اثر پیش‌گیری‌کننده‌ی چین‌و‌چروک داشته باشد.

درد تزریق بوتاکس بسیار جزیی و در حد صفر است و بلافاصله پس از تزریق بوتاکس قادر خواهید بود به فعالیت‌های عادی و روزانه‌ی خود ادامه دهید.

تزریق ژل

گاهی برخی چین‌وچروک‌های صورت دارای اختلاف ارتفاع بوده و به اصطلاح حالت ناودانی دارند و نیازمند شیوه‌ی درمان متفاوتی می‌باشند. در چنین مواردی از تزریق ژل استفاده می‌شود.

هم‌چنین در چهره‌ی افراد چین‌و‌چروک‌هایی وجود دارد که در حالت عادی (در حال استراحت) نیز دیده می‌شوند که "چین‌و‌چروک استاتیک" نامیده می‌شوند. تزریق ژل برای از بین بردن چین‌و‌چروک استاتیک موثرتر از تزریق بوتاکس است. تزریق ژل بیش‌تر در قسمت تحتانی چهره کاربرد دارد. البته در برخی موارد برای از بین بردن دائمی چین‌و‌چروک‌ها تزریق بوتاکس و ژل به صورت هم‌افزا (Synergism) مورد نیاز خواهد بود زیرا هیچ‌یک از این دو روش نمی‌تواند جایگزین دیگری شود.

 ژل تزریقی عبارت است از ماده‌ای ژله مانند که در اصلاح معایب پوستی به کار برده می‌شود است. ژل‌هایی با ماندگاری طولانی که به سادگی جذب بدن نمی‌شوند عوارضی مانند تورم و جابه‌جایی ژل در صورت ایجاد می‌کنند.

تیم فنی کلینیک زیبایی و تناسب اندام دکتر قانعی پس از بررسی کیفیت و قیمت انواع ژل‌های موجود در بین ژل‌های سطح بالا، ژل "تئوسیال" Teosyal  ساخت سوئیس و ژل "رستیلان" Restylane ساخت سوئد را انتخاب و پیشنهاد کرده‌ است.

 به عنوان مثال ژل "تئوسیال"دارای مجوز از طرف سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA)  و وزارت بهداشت ایران است و تا 18 ماه بدون هیچ عوارضی کاملاً جذب بدن می‌شود و  برخلاف برخی از ژل‌های مشابه هیچ باقی‌مانده‌ای که نیاز به تخلیه‌ از پوست داشته باشد از خود به جای نمی‌گذارد. ژل "تئوسیال ساخت سوییس می‌باشد ولی در آمریکا  یکی از پرمصرف‌ترین ژل‌هاست و قیمت آن‌ نیز در مقایسه با مرغوبیتش در حد متوسط قرار دارد. ژل تخصصی زیر چشم فقط به این برند متعلق بوده و برای تمامی نقاط چهره محصولات خاص خود را دارد که از تمامی آن‌ها نتایج بسیار مثبتی گرفته شده است.

تزریق ژل در کلینیک زیبایی و تناسب اندام دکتر قانعی هیچ‌گونه درد و عوارض جانبی نخواهد داشت و چهره‌ی شما حالت طبیعی خود را حفظ خواهد نمود زیرا در تمامی مراحل از ژل کاملاً مناسب و تکنیک لازم توسط متخصصان فن استفاده خواهد شد.

در مورد رفع چین‌و‌چروک پوست هرگونه توضیحات کلی به خاطر وضعیت خاص و متفاوت افراد کافی و دقیق نخواهد بود و حتماً نیاز به مشاوره می‌باشد، شما می‌توانید هم‌اکنون برای بررسی دقیق نیازهای زیبایی‌شناسانه‌ی چهره‌ی خود با کلینیک زیبایی دکتر قانعی تماس گرفته و مشاوره‌ی رایگانِ در نظر گرفته شده برای جویندگان خدمات زیبایی را دریافت فرمایید. با آگاهی زیباترید!

برای مشاوره یا تعیین وقت، همین الان تماس بگیرید.

۱۵ ۱۷ ۲۰ ۴۴ (۰۲۱)

...  سوالات متداول  ...
1

لیفتینگ واسه از بین بردن چین وچروک خوب است یا لیزر؟

هركدام ازاين روش‌ها كاربرد مخصوص به خودشون را دارند وگاهى هردولازمه ليزرجوانسازى عمدتاً لايه هاى فوقانى پوست يعنى اپيدرم و درم سطحى را بازسازى مى كند، اما ليفتينگ باعث ساخته شدن و اصلاح ساختار(Remodelling) كلاژن در بخش عمقى پوست مى‌شود. به هرحال اجازه بدهید پزشك معالج‌تان بهترين روش درمانى را باتوجه به نتايج معاينات براى شما توصيه كند.

...  مقالات مرتبط  ...
۱۵ مرداد ۱۳۹۶
کلینیک زیبایی دکتر قانعی

کلینیک زیبایی دکتر قانعی در شبکه های اجتماعی

بهترین و به روزترین روش های زیبایی پوست، مو، لیزر و لاغری را از طریق کانال […]
۱۹ فروردین ۱۳۹۶
فعالیت بدنی

اهمیت ورزش و فعالیت بدنی در جلوگیری از جنون و روان پریشی

افرادی که جز لم دادن جلوی تلویزیون و کار کردن با موبایل و لپ تاپ فعالیت […]