پاکسازی پوست به روش طبی و ماندگاری طولانی

کلینیک زیبایی دکتر قانعی


معرفی

کلینیک زیبایی و تناسب اندام دکتر قانعی، مجهز به جدیدترین دستگاه‌های دارای استاندارد بین‌المللی FDA) Food and Drug Administration) که عبارت از نشان اعتماد وزارت بهداشت و درمان آمریکا می‌باشد، مفتخر است که جهت افزایش قدرت انتخاب تمامی مراجعان کلینیک‌های زیبایی، در مورد پاکسازی پوست، اطلاعات جامعی را جهت بررسی و مقایسه‌ تقدیم نماید. بارها تجربه کرده‌ایم که اعتماد ماندگار مشتریان محترممان از طریق افزایش آگاهی بهداشتی و زیبایی‌شناسانه و فراهم کردن امکان مقایسه برای آن‌ها به دست آمده است. لذا دعوت می‌کنیم که برای افزودن به دانش سلامتی و زیبایی خود طی خواندن این مطلب با ما همراه باشید.

 

مزایای رقابتی کلینیک زیبایی دکتر قانعی

علاوه بر داشتن تجربیات موفق کاری، تفاوت روش ما با انواع و اقسام روش‌های موجود در زمینه‌ی پاکسازی پوست از دو جنبه است:
1- پاکسازی پوست در کلینیک زیبایی دکتر قانعی دارای ماکسیمم ماندگاری است و یک روش پاکسازی پوست بر مبنای بهداشت ماندگار پوست می‌باشد و نه بر مبنای شیوه‌های کم دوام سطحی و آرایشی
2 - ما پاکسازی پوست را با روش‌های استاندارد بهداشتی و بدون خطر عوارض جانبی یا بعدی و طبق مستندات با آخرین تجهیزات موجود در سطح استاندارد جهانی انجام می‌دهیم.

برخی از نمونه کارها

تفاوت پاکسازی سطحی و آرایشی پوست با پاکسازی طبی و ماندگار پوست در چیست؟

 • امروزه در کشور ما روش‌ها و محصولات ارائه شده در عرصه‌ی خدمات زیبایی جهت پاکسازی پوست، سر به صدها محصول و روش مختلف می‌زند. به عنوان نمونه یکی از روش‌های سطحی پاکسازی پوست، روش بخور دادن است که اغلب آرایشگاه‌های بزرگ یا حتی برخی کلینیک‌های زیبایی از آن استفاده می‌کنند. در روش بخور دادن، گاه بدون اطلاع از نوع پوست فرد و بدون اقدام به آنالیز پوست و بدون آگاهی از نوع عکس‌العمل انواع پوست به انواع بخورها، مدت 20 دقیقه بر حسب سلیقه‌ی شخصی از انواع و اقسام بخورهای مختلف نظیر بخور ختمی، بخور بابونه، بخور زنجبیل، برای پاکسازی پوست صورت مشتریان استفاده می‌کنند. این‌گونه بخورها در بهترین حالت، پاکسازی سطحی را انجام می‌دهند که  البته گاه منجر به باز شدن بیش از حد منافذ پوست نیز می‌شوند که خود تبدیل به مشکلی جدید برای فرد استفاده کننده از این شیوه می‌گردد.

کار بعدی در این روشِ غیر استاندارد، در حقیقت خالی کردن جوش‌های سر سیاه به وسیله‌ی فشار است! روشی کاملا سطحی و مقطعی که پس از مدت کوتاهی با پیدا شدن مجدد جوش‌های سرسیاه شخص را مأیوس و دلزده می‌سازد.

مدت زمان دوام این نوع از پاکسازی، از جنبه‌ی روشنی و شفافیت پوست بین 24 تا 48 ساعت (گاهی فقط به مدت برگزاری یک مهمانی یا جشن عروسی) است! و جوش‌های سرسیاه نیز اندکی زمانی بعد، مجدداً در صورت فرد پدیدار می‌شوند. علاوه بر تمامی این موارد امکان دارد این روش در مورد پوست‌های خشک عوارض‌زا نیز باشد.

 • از جمله روش‌های دیگری که بسیار تبلیغ می‌شود ماسک سیاه (black mask) است. در مورد ماسک سیاه باید به دو نکته توجه کرد:

 • خواص ماسک سیاه واقعی: ماسک سیاه واقعی حاوی زغال فعال است. کربن فعال (که البته با زغال معمولی متفاوت است)، در مواردی هم‌چون تصفیه انواع آب، رنگ زدایی از قند، بازیافت طلا، بهینه‌سازی رنگ و طعم نوشیدنی‌ها، دستگاه های تصفیه هوا, خوش‌بو کننده‌ها, تصفیه‌کننده‌های صنعتی و… مورد استفاده واقع می‌شود. ماسک سیاهِ اصل و زغال فعال واقعی قادر است مقداری از  کثیفی‌ها و چربی پوست را به خود جذب کرده و آنها را از منافذ پوست خارج ‌کند و موجب شفافیت پوست ‌شود اما تأثیر آن منحصر به سطح پوست می‌باشد. ضمناً قیمت زغال فعال واقعی، گران است.

تشخیص ماسک سیاه واقعی از ماسک سیاه غیر واقعی: نخستین تولید‌کنندگان ماسک صورت که تولید‌کنندگان بزرگ محصولات بهداشتی هستند مانند rigins و نیز Freeman Beauty، زغال فعال را به صورت ورقه‌ای یا به اصطلاح Pell  Off تولید نکرده‌اند و محصولات ماسک صورت در اصل به صورت ژله‌ای عرضه شده است. در متنِ توضیح محصول ماسک سیاه واقعی باید یکی از دو اصطلاح   Active Charcoal و یا   Active Carbon به صورت استاندارد و نه تبلیغاتی حتماً  قید شده باشد.

 موضوع مهم‌تر این است که برخی از محصولاتی که با نام ماسک سیاهِ تایوانی، تایلندی و یا ایرانی عرضه می‌شوند اصلاً فاقد زغال فعال می‌باشند! در حقیقت این ماسک‌ها یک لایه‌ی رزین مانندند که چربی و مواد آلوده‌ی سطح پوست را بر‌داشته و جوش‌های سرسیاه را درمان نمی‌کنند بلکه فقط آن‌ها را کَنده و به فرد حسی مثل لایه‌برداری از پوست را می‌دهند و در ادامه،  جوش‌های سرسیاه در عرض چند روز مجدداً ظاهر می‌شوند.

 پاکسازی پوست به روش طبی با ماکسیمم ماندگاری

در کلینیک زیبایی دکتر قانعی پاکسازی پوست با روش طبی و ماندگاری طولانی بدون عوارض جانبی و بدون بروز مخاطرات بعدی طی سرفصل‌های توضیح داده شده در زیر انجام می‌گیرد:

 • آنالیز پوست: در روش ما آنالیز پوست منحصر به تشخیص نوع پوست فرد به عنوان پوست نرمال- پوست خشک- پوست چرب و یا پوست مختلط نمی‌شود بلکه به طور کلی در آنالیز پوست مقدار چربی سطحی و تعیین مقدار باز بودن منافذ پوست، مقدار هیدراتاسیون (آب ) بافتی، تعیین وضعیت چروک‌های پوست، بررسی لایه‌های زیرین پوست، رنگ‌دانه‌ها، پیگمانتاسیون لکه‌های پوستی، تعیین عمق اسکار آکنه و موارد متعدد دیگری مطرح هستند که در برخی موارد لازم است همه یا برخی از این موارد در پاکسازی پوست نیز مورد توجه قرار‌ گیرد.

 • پاکسازی آلودگی‌های پنهان و عمیق پوست: پس از بررسی پوست، پاکسازی طبی پوست انجام می‌شود. در روش ما نخست تمامی منافذ پوست از چربی‌های لخته شده که ناشی از ترکیب چربی و هوا می‌باشد کاملاً تخلیه شده و نیز منافذ پوست با "میکرودرم" بسته می‌شوند. در این‌جا نکته‌ی متفاوت، توان ما در پاک کردن لخته‌های بسیار نفوذگر در منافذ پوست است. این لخته‌ها می‌توانند انواع چربی‌ها و یا حتی کرم پودرهایی باشند که طی استفاده‌ی زیاد از آن‌ها به شدت جذب منافذ پوست شده‌اند و حالتی مانند "تتوی" پنهان در پوست شما ایجاد نموده‌اند. به همین دلیل است که پس از استفاده از روش‌های دیگر پاک‌سازی پوست، مشاهده می‌کنید که باز هم آن رنگ و شفافیت طبیعی که زمانی صاحب آن بودید، به طور کامل به چهره‌تان باز نمی‌گردد.

پاک‌سازی لخته‌های کم پیدا و ناپیدا از عمق منافذ پوست بدون عوارض جانبی، مختص کلینیک زیبایی دکتر قانعی می‌باشد.

 • میکرودرم: باقی ماندن طولانی مدتِ کرم‌پودر و مواد آرایشی و بهداشتی مشابه بر روی پوست صورت و مساعدت عوامل ژنتیک، دو دلیل شایع باز شدن بیش از حد منافذ پوست صورت است که از نظر شکل ظاهری برای شخص ایجاد مشکل می‌کند.

هم‌چنین بروز آکنه، جوش‌های سرسیاه و لکه‌های پوستی دلایل مختلف و مفصلی دارند. برای رفع تمامی این موارد انتخاب میکرودرم به دلیل غیرتهاجمی، سریع و فاقد عوارض جانبی  بودن آن، در ترکیب با تجربیات موفق و مکرر کلینیک زیبایی دکتر قانعی به شما پیشنهاد می‌گردد.

 • نتایج میکرودرم پوست:

 1. پاک شدن یا کاهش بسیار زیاد اثر زخم

 2. پاک شدن یا کاهش بسیار زیاد چین ‌و ‌چروک‌های ریز تا متوسط پوست

 3. پاک شدن یا کاهش لکه‌ی رنگی روی پوست که با استفاده از مواد آرایشی، مشکل‌زا می‌شود.

 4. پاک شدن لکه‌ی قهوه‌ای از پوست
 5. پاک شدن "خط خنده" که بر اثر افزایش سن به وجود می‌آید.
 6. درمان جای جوش و جوش‌های سرسیاه

 7. درمان معضل منافذ باز پوست

 8. جوان‌سازی و بهبود سلامت پوست 
 9. افزایش تولید ماده‌ی حیاتی کلاژن از طریق تحریک نمودن سلول‌های فیبروپلاست.

مزایای میکرودرم پوست 

 1. افزایش درمان‌پذیری پوست

 2. عدم وجود ریسک حساسیت شیمیایی

 3. عدم نیاز به بیهوشی
 4. انعطاف بالا در انتخاب نوع مناسب موادِ درمانی و انعطاف بالای قدرت عملکرد دستگاه بر حسب نیاز خاص پوست فرد.
 5. هزینه‌ی پایین‌تر در مقایسه با برخی روش‌های دیگر

  مانند لیزر و یا انواع جراحی‌های پلاستیک.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیش‌تر و اخذ مشاوره‌ی رایگان با کلینیک زیبایی دکتر قانعی تماس حاصل نمایید.

فراموش نفرمایید که: پوست چهره‌ی شما هویّت شماست!

با احترام، کلینیک زیبایی و تناسب اندام دکتر قانعی.

برای مشاوره یا تعیین وقت، همین الان تماس بگیرید.

۱۵ ۱۷ ۲۰ ۴۴ (۰۲۱)

...  سوالات متداول  ...
1
2
3

...  مقالات مرتبط  ...
۱ مرداد ۱۳۹۶
افزایش ضخامت مو

روش هایی طبیعی برای ضخیم شدن تار موها، بخش دوم

در مقاله قبل “راهکارهایی طبیعی برای داشتن موهایی ضخیم تر، بخش اول” به ۵ راهکار اشاره […]
۲۸ تیر ۱۳۹۶
تخم مرغ و تقویت مو

راهکارهایی طبیعی برای داشتن موهایی ضخیم تر، بخش اول

این روزها ریزش مو به مشکلی همه گیر و متداول تبدیل شده است. از آنجایی که […]