برداشتن خال و زگیل

لیفتینگ صورت

اتکاء بر آگاهی مشتریان و جویندگان خدمات زیبایی، لذت‌بخش‌ترین نوع معرفی و ارائه‌ی چنین خدمات حساسی است. پیشاپیش از این‌که چند دقیقه‌ای از وقت خود را با این مطلب سپری می‌کنید تا بتوانیم انواع لیفت صورت را به طور خلاصه برایتان شرح داده و تفاوت و مزیت روش ارائه شده در کلینیک زیبایی دکتر قانعی که استفاده از دستگاه پیشرفته‌ی exilis می‌باشد را خدمتتان توضیح دهیم، از شما سپاسگزاریم. روش مورد استفاده در کلینیک زیبایی دکتر قانعی توسط دستگاه “exilis” با قابلیت ترکیب استاندارد روش‌های مدرن لیفت صورت و لیفتینگ صورت، بدون نیاز به عمل جراحی و با تاثیر ماندگار می‌باشد.

لیفتینگ (lifting) صورت چیست؟
به بیان بسیار ساده، کشیدن و بالا کشیدن پوست صورت از طریق حذف چربی‌های اضافی و سفت‌تر کردن عضلات را که منجر به جوان‌سازی شده و فرد را حدود 10 سال و بیش‌تر، جوان‌تر نشان می‌دهد را لیفت صورت می‌نامند.

اکسلیس

انواع لیفت صورت:

در یک تقسیم‌بندی کلی و با مراجعه به هر نوع کلینیک زیبایی شما برای لیفت صورت دو نوع پیشنهاد را می‌توانید دریافت کنید:
1. لیفتینگ صورت به روش تهاجمی که به معنای انجام عمل جراحی بر روی صورت شما است.
2. لیفتینگ صورت به روش غیر تهاجمی، که جوان‌سازی پوست صورت شما با استفاده از فن‌آوری‌ها و دستگاه‌های جدیدتر و بدون نیاز به عمل جراحی می‌باشد.
یادآوری می‌نماییم که برای مشخص شدن مزایای تکنولوژی مورد استفاده درکلینیک دکتر قانعی لازم است که اطلاعاتی در مورد روش‌های تهاجمی و غیر تهاجمی لیفتینگ داشته باشید.

انواع لیفتینگ صورت به روش تهاجمی ( با عمل جراحی )

لیفت صورت به روش تهاجمی که مستلزم انجام عمل جراحی بر روی صورت است به مرور زمان تکامل پیدا کرده‌ و شامل انواع گوناگونی است که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

 • لیفت صورت با نخ: برخی این روش را به عنوان روش نیمه‌تهاجمی نیز معرفی می‌کنند. در این روش نخ‌هایی خاص از جنس پروتئین از ناحیه “تمپورال سر” که قسمت موهای جلوی گوش می‌باشد در قسمت “درم” (Derm) پوست (لایه‌ی عمیق‌تر پوست) جاگذاری می‌شود و با بالا کشیدن پوست، سفتیِ ناحیه‌ی صورت و گردن حاصل می‌گردد. این عمل با بی‌حسی موضعی انجام می‌پذیرد. حدود یک ساعت طول می‌کشد و 2 تا 3 روز نیاز به مراقبت کامل دارد.

ماندگاری این روش تا 2 یا 3 سال می‌باشد.

 • لیفتینگ حجمی: روشی مبتنی بر انتقال چربی نقاط دیگر پوست صورت به نقاط فاقد چربی و گود افتاده از راه تزریق و هم‌زمان با کشیدن پوست می‌باشد.
 • روش Minimal Access Cranial Suspension: این روش به طریق برش دادن زیگزاگیِ قسمت جلوی گوش تا خط موی بالای گوش و جاسازی بخیه‌های شبیه سیم‌پیچ از بخش بالایی سر، به داخل پوست و بالا کشیدن آن پس از رسیدنش به نقطه‌ی مورد نظر انجام می‌گردد . پوست صورت در این روش به حالت عمودی کشیده می‌شود.هرچند دوره‌ی نقاهت این روش نسبت به سایر روش‌های لیفتینگ مبتنی بر جراحی کوتاه‌تر است اما پوست صورت زودتر از اکثر روش‌های دیگر لیفت صورت به حالت قبلی بازگشته و دوباره شکلی افتاده پیدا می‌کند.
 • لیفتینگ به روش سیم‌گذاری: یک عمل جراحی که طی آن در واقع نوع خاصی از سیم را در زیر پوست جاسازی می‌کنند که پوست را به حالت کشیده نگاه می‌دارد.
 • در این روش امکان شکست خوردن عمل جراحی بر اثر درست قرار نگرفتن بخیه‌ها وجود دارد. ایجاد محدودیت حرکات پوست صورت در برخی موارد و نیز امکان به وجود آمدن پستی و بلندی پوست از جمله عوارض دیگر این روش می‌باشند.
 • لیفتینگ عمیق: یک عمل جراحی خطرناک که برش آن تا به استخوان صورت نیز می‌رسد و در واقع برای اشخاصی است که از اعمال جراحی ساده‌ترِ قبلی نتیجه نگرفته‌اند. در این روش محل عمل جراحی متورم و تا مدت‌ها دارای قرمزی خواهد بود.
 • روش Superficial Muscular Aponeurotic System: با این عمل جراحی در دو بخشِ لایه‌ی پوست، افتادگی برطرف می‌شود.
 • لیفتینگ زیرپوستی: این روش نوع تکامل یافته‌ی مینی‌لیفتینگ است و در آن علاوه بر ایجاد برش در قسمت جلوی لاله‌ی گوش، از دو سو تا بالا و پشت گوش شکافی ایجاد شده و لایه‌های زیرین پوست صورت و گاه حتی پوست گردن مورد عمل جراحی قرار می‌گیرد.
 • مینی‌لیفتینگ: شامل ایجاد برش در قسمت جلوییِ لاله‌ی گوش است و از این ناحیه، پوست صورت کشیده می‌شود .

نتیجه‌ی لیفتینگ تهاجمی (اعمال جراحی لیفتینگ): نتیجه‌ی اعمال جراحی لیفتینگ در اشخاص، متفاوت است. چهره‌ی برخی افراد بسیار فرق می‌کند و برخی دیگر تغییر کمی را تجربه می‌نمایند.  نتیجه‌ی تمامی انواع این اعمال جراحی در لیفت صورت به هدفی که  از عمل جراحی لیفتینگ در نظر گرفته شده و نوع چهره‌ی فرد و مهارت جراح بستگی خواهد داشت. برگشت به حالت قبلی و افتادگی پوست بین 5 تا 10 سال طول خواهد کشید که مجدداً نیاز به عمل جراحی لیفتینگ خواهد بود.

معایب روش تهاجمی لیفتینگ ( اعمال جراحی )

 • در تمامی این اعمال جراحی، خطر صدمه دیدناعصاب صورت وجود دارد و لیفتینگ تهاجمی همیشه با ریسک همراه است.
 • امکان لخته شدنخون در زیر پوست و نیاز به عمل جراحی مجدد برای خارج کردن لخته‌ی خون، به‌خصوص در میان افرادی که از فشار خون رنج می‌برند و یا افرادی که به دخانیات گرایش دارند وجود دارد.
 • امکان ریزش مو در یک بازه‌ی زمانی و رویش مجدد آن هست.
 • تمامی عوارض بیهوشی در اعمال جراحی لیفتینگ نیز عیناً موجود است که توضیح جداگانه‌ای را می‌طلبد.
 • معمولاً اعمال جراحی لیفتینگ حدود 3 ساعت طول می‌کشد و بخیه‌ی آن‌ها حدود 12 روز باقی می‌ماند و به بیش از 3 هفته مراقبت شدید نیاز دارد. جای عمل جراحی بر پوست تا حدود 20 روز الی یک ماه قابل مشاهده خواهد بود و به‌طور کلی زمان بهبود کامل بین 1 تا 3 ماه می‌باشد.

انواع لیفتینگ صورت به روش غیر تهاجمی ( بدون عمل جراحی )

عمده‌ترین روش‌های لیفتینگ ِغیر تهاجمی که در آن‌ها نیازی به انجام عمل جراحی و بیهوشی نیست عبارتند از:

لیفتینگ به روش Radiofrequency) RF) :

 اساس کار این دستگاه بر تولید حرارت در لایه‌های میانی و زیرین پوست توسط امواج رادیوفرکانسی است. لایه‌ی “اپیدرم” (Epidermis) قسمت بیرونی و لایه‌ی “درم” (Derm) قسمت داخلی پوست می‌باشد و اثر این روش بر لایه‌ی “درم” پوست و تمرکز انرژی در این لایه است که این امر موجب اثرگذاری بر روی سلول‌های کلاژن شده و باعث رشد و تکثیر آن‌ها می‌شود و به این ترتیب باعث جوان‌سازی پوست می‌گردد.

توضیح این نکته ضروری است که لیزر توان چنین کاری را ندارد زیرا لیزر نمی‌تواند بدون آسیب زدن به لایه‌ی بیرونی یعنی به “اپیدرم” در لایه‌ی “درم” که عمیق‌تر است تأثیر کند. اما امواج رادیوفرکانسی RF برخلاف لیزر قادر است بدون اثرگذاری سوء بر لایه‌ی بیرونی بر لایه‌ی عمقی اثر نماید.

اثر فوری RF  با ایجاد فیبرهای کلاژن و جمع شدن پوست قابل مشاهده است و اثر ترمیمی سلول‌های کلاژن پس از 2 ماه کاملاً پدیدار شده و تا 6 ماه تکمیل می‌شود.

انواع مختلف جدید RF  شامل تک قطبی (uni & monnopollar) و چند قطبی (bi&tripollar) و نیز الکترودهایی با سوزن‌های متعدد (fractional RF) می‌باشد.

به عنوان مثال نوعی از دستگاه‌های RF دارای سوزنهای فوق‌العاده ظریفی به تعداد 49 عدد و بر روی یک کیت کوچک چند سانتی‌ متری مربعی شکل است که جهت جلوگیری از ایجاد حساسیت با طلا پوشیده شده‌اند. قطر این سوزن‌ها 200 میکرون و عمق نفوذ آن‌ها از نیم تا 3میلی‌‌متر به حالت قابل کنترل می‌باشد. (برای هر بیمار باید از کیت سوزنی جداگانه استفاده شود).

فقط نوک این سوزن‌ها بدون عایق هستند و طول سوزن‌ها با عایق پوشیده شده‌اند، لذا در زمان آزاد شدن انرژی، اثر حرارتی لازمه فقط در عمق بافت صورت می‌گیرد و به نواحی دیگر پوست آسیب وارد نمی‌شود.

نتایج استفاده از لیفتینگ به روش RF:

 • سفت‌تر شدن پوست
 • شفاف شدن پوست
 • برطرف کردن اسکار(اثر) زخم و بریدگی
 • برطرف کردن اسکار( اثر) آکنه
 • بستن منافذ باز پوست
 • جوان‌سازی وکلاژن­‌سازی پوست

هم‌چنین از این وسیله برای رفع سلولیت و چربی‌های تجمع یافته نیز استفاده می‌گردد که مربوط به مبحث shaping body می‌باشد.

از معایب این روش مضر بودن استفاده از آن برای خانم‌های باردار و شیرده و  افرادی که در بدن خود قطعاتی مانند پلاتین یا ضربان‌ساز دارند است.

طول مدت درمان در هر جلسه حدود 15 دقیقه است و معمولاً طی چند جلسه و طبق تشخیص متخصصِ مربوطه انجام می‌شود.

لیفتینگ به روش هایفوتراپی (HIFU):

در این روش از لییفت صورت، اساس کار بر استفاده از امواج صوتی “اولتراسوند” است. نتایج آن که شامل لیفتینگ و سفت شدن نواحی صورت و گردن خواهد بود تا 2 ماه پس از درمان کاملاً مشخص شده و  تا 6 ماه پس از درمان کامل می‌شود. در حین انجام لیفتینگ نیز شخص قادر به احساس سفت‌تر شدن پوست صورت خود خواهد بود.

کاهش مساحت لایه‌ای از پوست، افزایش قوام “والاستیسیته”‌  لایه‌ای از پوست و تحریک ساخت کلاژن در لایه‌های مختلف پوست موجب جوان‌سازی صورت و باعث بالا کشیده شدن پوست می‌شود .

هایفوگرافی برای برطرف کردن افتادگی‌های پوست خفیف‌تر به کار می‌رود و یا به عنوان یک روش مکمل در کنار سایر روش‌های زیبایی مثل تزریق چربی  و امثال آن به صورت ترکیبی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این روش برای بیماران دیابتی، خانم‌های باردار، بیماران مبتلا به صرع و اشخاصی که دارای هرگونه پروتز فلزی می‌باشند و نیز در هنگام وجود زخم باز یا برخی آکنه‌ها مناسب نمی‌باشد.

طول درمان یک جلسه و حدود 45 دقیقه می‌باشد.

مزیت روش هایفونیز (همانند روش RF) تأثیرگذاری بر لایه‌ی عمیق‌تر پوست بدون آسیب به لایه‌ی بیرونی و اثربخش‌تر بودن آن در رفع برخی معضلات خاص چهره می‌باشد.

لیفت صورت، گردن، غبغب به غیر از قسمت غده‌ی تیروئید،  افتادگی پلک‌ها و بالا کشیدن عضله‌ی پیشانی در این روش عملی هستند.

هایفو از نقطه‌نظر کاهش مساحت لایه‌ای از پوست، ماندگار و غیر قابل بازگشت است اما اثر غیرقابل‌اجتناب گذشت سن به مرور مشاهده خواهد شد. ماندگاری این روش 2 سال می‌باشد و استفاده از آن قابل تکرار است.

مزایای لیفتینگ کامل و غیرتهاجمی توسط دستگاه “exilis” در کلینیک زیبایی دکتر قانعی :

ما در کلینیک زیبایی و تناسب اندام دکتر قانعی، تمامی امکانات موجود در انواع روش RF ( Radiofrequency) و هایفو (HIFU) را با کیفیت بالاتر و راحتی درمان بیش‌تر توسط دستگاه جدیدترِ “exilis” به کار گرفته‌ایم.

توجه داشته باشید که هر یک از روش‌های غیر تهاجمی شرح داده شده، در درمانِ نوع خاصی از چین‌و‌چروک یا افتادگی پوست اثربخشی بیش‌تری دارد. به عنوان مثال اثر سیستم RF  علاوه بر چین و چروک برای درمان منافذ باز پوست، آکنه‌های فعال، اسکار و آکنه اسکار پوست بیش‌تر است، حال آن که اثر روش درمان هایفو (HIFU) در برخی چین‌و‌چروک‌های خفیف‌تر و در مورد نقاط خاصی از صورت ثمربخش‌تر از روش‌های دیگر است.

در دستگاه  “exilis”  که مورد تأیید سازمان غذا و داروی آمریکا FDA (Food and Drug Administration)  و سایر کشورهای صتعتی جهان می‌باشد، از  سیستم‌های اولتراسوند (ماوراء صوت) و رادیو فرکانسی به صورت توأمان استفاده می‌شود و در حقیقت در مبحث لیفت صورت، هر عارضه‌ یا مشکلی که در پوست صورت و گردن وجود داشته باشد با سیستمی که انجام درمان با آن موثرتر است برطرف می‌شود.

شما می‌توانید در چهره‌ی اشخاصی که با سیستم‌های جداگانه  لیفتینگ صورت را انجام داده‌اند مشاهده نمایید که برخی معایب برطرف گردیده ولی برخی نقاط صورت چنان که باید و شاید تغییر چندانی نکرده است.

در روش دکتر قانعی با استفاده از دستگاه پیش‌رفته‌ی exilis که دارای چندین سیستم لیفتینگ (که شرح داده شد) می‌باشد، هر مشکلی در چهره‌ی شما با روش درمان مختصِ همان مشکل، به صورت کامل برطرف می‌شود.

برخی از نمونـــه کارها

طول درمان و اثربخشی لیفتینگ با دستگاه “exilis”:

exilis سریع‌ترین، قوی‌ترین و پیشرفته‌ترین سیستم غیرتهاجمی لیفتینگ در دنیاست. تمام نقاط قوت روش‌های مبتنی بر امواج “اولتراسوند” و FR مونوپلار در “exilis” جمع هستند، علاوه بر این که راحتیِ درمان با این دستگاه بیش‌تر بوده و درمان با آن فاقد درد است و هیچ عوارض یا دوران نقاهت خاصی ندارد.

کیفیت ماندگاری آن نیز به دلیل مدرن‌تر بودن این دستگاه نسبت به  دستگاه‌های قبلی که در روش‌های هایفو و FR  به کار می‌روند بیش‌تر می‌باشد.

مدت درمان با دستگاه “exilis” بر حسب مورد شخص، می‌تواند یک جلسه‌ی 20 دقیقه‌ای یا چند جلسه‌ی چند ساعته باشد.

میزان هزینه با توضیحات شفاف و بر اساس آنالیز چهره و پوست تعیین، محاسبه و اعلام می‎گردد.

ابتدا از شما درخواست خواهیم کرد که تمام انتظارات خود را از حالت مطلوب مورد نظرتان در مورد تغییراتی که دوست دارید در چهره‌ی شما ایجاد شود بیان نمایید، سپس با توجه به مواردی هم‌چون سن، جنسیت، نوع پوست، درجه‌ی شلی یا افتادگی پوست و موارد مرتبط دیگر، پیشنهادهایی برای بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین حالت‌‌های دست‌یابی به چهره‌ی مورد نظر شما از طرف کلینیک زیبایی و تناسب اندام دکتر قانعی ارائه خواهد گردید.

فراموش نفرمایید که علاوه بر عامل مهم حاذق بودن پزشک معالج، نکته‌ی مهم برای گرفتن نتیجه‌ی مطلوب از  لیفتینگ غیرتهاجمی، به نوع و کیفیت دستگاه مورد استفاده بستگی دارد.

لیفت صورت با اکسیلیس

همه ی ما انسان ها تمایل به جوانی و طراوت دائمی داریم و پذیرفتن فرسودگی برایمان ازار دهنده است و لیفت صورت با اکسیلیس یکی از راه های جوانسازی پوست می باشد. حال انکه چه بخواهیم چه نخواهیم با بالا رفتن سن علائمی در ظاهرمان نمایان میشود که باب میل مان نیست . با گذشت زمان و تغییر در متابولیسم بدن پوست صورتمان شروع میکند به افتادگی و شل شدن و چین و چروک ها خود را نشان میدهند و این شرایط در بیشتر مواقع به روحیات مان اسیب وارد میکند و رضایتی که از ظاهرمان داشتیم کمتر و کمتر میشود .

امروزه با پیشرفت های چشمگیر علم و تکنولوژی شاهد روش های نوینی هستیم که در جوان سازی و زیبایی پوست روز به روز از دیگری پیشی میگیرند و  به این دغدغه ی همگانی که داشتن ظاهری شاداب و جذاب است پاسخ میدهند .

یکی از پر طرفدار ترین این روش های جوان سازی لیفت پوست با دستگاه اکسیلیس است.

اگر شما هم جز افرادی هستید که به داشتن پوستی زیبا و عاری از چین و چروک اهمیت میدهید با ما همراه باشید تا به بررسی این روش بی نظیر بپردازیم .

اکسیلیس چیست ؟

در تعریف اکسیلیس باید گفت اکسیلیس یک روش بدون جراحی است و کاملا غیر تهاجی محسوب میشود و در سرتاسر دنیا توجه زیبایی شناسان را به خود جلب کرده است . این دستگاه انقلاب بزرگی در زمینه جوان سازی پوست به شمار می اید و با دارا بودن مزایای فراوان نسبت به سایر راه های جوان سازی یکی از پر مخاطب ترین ها در این زمینه است .

دستگاه اکسیلیس قوی ترین و سریع ترین سیستم غیر تهاجمی است. غیر تهاجمی بودن به این معنا است که نیاز به جراحی و اعمال بیهوشی بر فرد نیست .

اکسیلیس توانسته استاندارد های سخت گیرانه ای که در این حیطه وجود دارد را کسب کند . همچنین جایزه های بسیاری مربوط به این بخش را در امریکا از ان خود کرده است .

این دستگاه توانسته تاییدیه های مهمی به دست اورد و همچنین میدانیم از سوی وزارت بهداشت و درمان کشورمان نیز مورد تایید قرار گرفته است و هم وطنان مان نیز میتوانند در بهترین مراکز درمانی از این روش بی نظیر بهره ببرند .

نحوه عملکرد دستگاه اکسیلیس

در دستگاه اکسیلیس از نرم افزار  efc استفاده میشود . این نرم افزار جریان انرژی را به طور خودکار کنترل میکند و از نفوذ بیش از حد انرژی به قسمت مورد نظر جلوگیری میکند . این تکنولوژی قدرت تمایز بافت بالایی دارد و این ویژگی به ان برتری خاصی نسبت به سایر دستگاه های موجود میدهد .

اکسیلیس با استفاده از گرما و سرمای کنترل شده به لایه های مختلف پوست نفوذ میکند و بدون ایجاد درد و ناراحتی نتیجه ایده ال را سبب میشود . از این دستگاه میتوان برای جوانسازی تمام نقاط پوست بدن استفاده کرد .

پوست شامل سه لایه اصلی اپیدرم , درم و مزودرم است و کلاژن سازی در ناحیه درم یا همام لایه ی میانی اتفاق می افتد .

خوراکی هایی که به تولید کلاژن در بدن کمک میکنند عبارت اند از : جوانه ی گندم , قارچ , سفیده ی تخم مرغ , لبنیات , گوشت قرمز , انواع کلم , حبوبات , سبزیجات , غذاهای دریایی و مرکبات

کلاژن باعث سفتی و استحکام پوست میشود و اگر ان را زیر میکروسکوپ قرار دهیم ظاهری مثل حلزون دارد . کلاژن ها خاصیت ارتجای و کشسانی به پوست میدهند و به همین خاطر است که اگر پوستمان را فشار دهیم دوباره به حالت قبل خود برمیگردد .

این خاصیت ارتجاعی با این کیفیت همیشگی نیست و با بالا رفتن سن کلاژن ها کشسانی خود را از دست میدهند و رفته رفته شل شدگی و افتادگی پوست را سبب میشوند در نتیجه حالتی خسته و کسل به چهره فرد میدهد .

انواع پیری پوست

به طور معمول سه نوع پیری برای پوست وجود دارد :

1_ سینکر :

به معنای گود شدگی است. یعنی پوست حجم خود را از دست داده است این کاهش حجم خود را به صورت تو رفتگی و خالی شدن  نشان میدهد و به چهره حالت اسکلتی شدن میدهد . معمولا این حالت را در ناحیه گونه ها ,زیر چشم , قسمت میانی صورت و شقیقه ها شاهد خواهیم بود .

2_ ساگر :

منظور از ساگر همان اویزان شدن پوست یا شل شدن است . در این حالت در واقع پوست حالت کش سانی خود را از دست داده است .کناره های فک , دور لب و گردن مناطقی هستند که بیشتر به این حالت دچار میشوند .

3_ ورینکلر :

ورینکلر شدن پوست یا به عبارتی چین و چروک شدن را در بیشتر مناطق صورت مثل اطراف چشم ها , خطوط پیشانی ,کنار بینی تا لب و بین ابروها میبینیم .

در حالت کلی دلیل همه ی این انواع پیر شدن پوست یک چیز و ان هم از دست دادن کلاژن پوست است .

کاری که دستگاه اکسیلیس با پوست میکند درست مثل این است که کلاژن های فرسوده و بی رمق را با کلاژن های جوان و جدید جایگزین کنیم و این غبار پیری را از چهره مان بزداییم .

لیفت صورت با دستگاه اکسیلیس

صورت هر فرد همیشه بیانگر حالات درونی ان است و برخلاف سایر مناطق بدن همیشه در معرض دید است پس لازم است به طور ویژه ای به ان توجه کنیم و رسیدگی های لازم برای ان را در نظر بگیریم

بعد از 30 سالگی دچار علائم اولیه پیری در خود میشویم و رفته رفته وقتی به دهه 40 از زندگی مام پا می گزاریم این علایم پر رنگ تر و مشهود تر میشوند و برای بسیاری از ما تحمل و کنارامدن با ان سخت است و تمایل داریم به هر روشی که شده از این حالت فاصله بگیریم تا حس بهتری نسبت به خودمان و زندگی داشته باشیم

با استفاده از دستگاه اکسیلس میتوانیم اعضای چهره مان که دچار افتادگی شده اند بدون هیچ درد و عوارضی از چین و چروک ها  نجات دهیم و  ظاهری شاداب تر و جوان تری را تجربه کنیم .

حس رضایت از ظاهر و داشتن اعتماد به نفس در روابط ما تاثیر بسیاری دارد و باید به ان توجه کرد.

اگر بخواهیم چگونگی روند جوانسازی با دستگاه اکسیلیس را بدانیم باید گفت در این روش امواج رادیو فرکوئنسی (  rf) و اولتراسوند ( فراصوت ) به طور متمرکز به بخش های مورد نظر تابیده میشوند این امواج لایه های زیرین پوست را گرم میکنند و همین گرم شدن باعث تخریب سلولی چربی های جمع شده در لایه های پوست میشود و در ادامه ی این امر رشته های کلاژن ساز را تحریک به تولید کلاژن میکند.

شاید برایتان سوال شود که این چربی های تخریب شده چه میشوند ؟در جواب این سوال باید بیان کرد این چربی ها که دیگر شکل و خواص سابق خود را ندارند وارد اب میان بافتی بدن میشوند و با استفاده از سیستم لنفاوی بدن به طور طبیعی تجزیه و دفع میشوند

پس دستگاه اکسیلیس علاوه بر اینه چربی های ناخواسته پوست را از بین میبرد باعث تحریک تولید کلاژن در پوست میشود و اینگونه است که لیفت و کشیدگی پوست صورت را سبب میشود .

دلایل انتخاب لیفت صورت با دستگاه اکسیلیس

در دنیای امروز روش ها و دستگاه های زیادی برای جوان سازی وجود دارد. به طور کلی روش های جوان سازی پوست را میتوان به سه دسته ی تهاجمی , کم تهاجمی و غیر تهاجمی تقسیم کرد و اگر به بررسی هر  کدامشان بپردازید و مقایسه های لازم را انجام دهید متوجه میشوید هیچ روش درمانی به خوبی اکسیلیس که از نوع غیر تهاجمی است وجود ندارد .

لیفت صورت با اکسیلیس مزایای فراوانی دارد و همین امر باعث شده تا در بین روش های جوان سازی صورت پر طرفدار باشد

لیفت صورت با اکسیلیس هیچ گونه عوارضی ندارد و کاملا بی خطر است . چه چیزی مهم تر از این که هیچ خطری تهدید مان نکند و در عین حال بهترین نتیجه را هم در زیبایی پوستمان بگیریم.

لیفت صورت با اکسیلیس نیازی به حراحی و برش و بیهوشی ندارد و هیچ دوره نقاهتی برای ان در نظر گرفته نشده و فرد میتواند بلافاصله بعد از انجام این لیفت به فعالیت های روزانه خود ادامه دهد . بیشتر روش های جوان سازی با جراحی همراه اند و همانطور که میدانیم این عمل ها میتوانند عوارض زیادی در دراز مدت برای فرد به وجود اورند

اکسیلیس مورد تایید سازمان fba بوده و دارای سطح بالایی در تاییدیه های مختلف است پس کاملا قابل اعتماد است

لیفت صورت با اکسیلیس در کمترین زمان ممکن در کلینیک ها و مراکز درمانی صورت میگیرد و نیاز نیست زمان زیادی را بیهوده صرف کنیم.

در بسیاری از روش های جوان سازی شاهد از دست دادن اب بدن و گاهی د فرمه شدن در بعضی بخش ها هستیم در صورتی که این شرایط به هیچ وجه در اکسیلیس به وجود نمی اید

همه ی این دلایل باعث میشود تا اکسیلیس را بهترین گزینه درمانی افتادگی پوست بدانیم و با اطمینان کامل به مراکز معتبر که تحت نظر متخصصین با تجربه و کار بلد هستند مراجه کنیم و پس از دریافت مشورت های بیشتر درباره ی جزییات این روش درمانی و چگونگی دقیق تر ان اقدام به رفع این افتادگی ها و چروک ها کنیم

روند درمان لیفت صورت با دستگاه اکسیلیس

روند درمان لیفت با دستگاه اکسیلیس به گونه ای است که هیج اختلالی در امورات روز مره فرد به وجود نمی آورد .

تعداد جلساتی که برای افراد تجویز میشود معمولا بین 4 تا 6 جلسه است . هر جلسه تقریبا 30 دقیقه به طول می انجامد . فاصله بین جلسات معمولا دو هفته است . البته نیاز به نظر دقیق تر متخصص با توجه به ناحیه درمانی است و میتواند در هر فرد متغیر باشد.

به طور کلی بعد از طی کردن 2 یا 3 جلسه درمان شخص به وضوح شاهد تغییرات چشم گیری خواهد شد . با توجه به این موضوع که بدن هر فرد با دیگری متفاوت است و واکنش ها به روند درمان میتواند زودتر یا کمی دیر تر باشد ممکن است فردی تا انتهای دوره درمان طول بکشد تا این تغییرات را در پوست خود ببیند.

فرایند کلاژن سازی در پوست عموما تا 90 روز زمان میبرد. پس نباید انتظار این را داشته باشیم با اولین جلسه درمان چنین معجزه ای رخ دهد.

طبق گفته ی مراجه کنندگان این نتایج تا 2 سال دوام دارد . بعد از گذشت این زمان در صورت تمایل مجدد فرد میتواند لیفت صورت خود را ترمیم کند .برای دوام بیشتر این نتایج باید تغییراتی در سبک زندگی , تغذیه و ورزش ایجاد کرد.

تاثیر سبک زندگی بر لیفت صورت

امار ها نشان میدهد افرادی که تغذیه سالم و حساب شده ای دارند و ورزش را در برنامه های روزانه خود به طور ثابت قرار میدهند پوستی سالم تر و جوان تر دارند . همچنین رعایت زمان مناسب خواب در شبانه روز که داشتن 8 ساعت خواب مفید است از عواملی ست که بسیار حائز اهمیت است . معمولا افرادی که از این روش درمانی استفاده میکنند و برگشت جوانی پوست خود را شاهد میشوند . بیش از پیش از پوست خود مواظبت میکنند و با رعایت اصول درست در زندگی دوام ان را بیشتر میکنند .

از تاثیرات ورزش برحفظ سلامت و شادابی پوست هر چه بگوییم کم است.

ورزش منظم داشتن از طرف همه ی متخصصین و پزشکان توصیه میشود و نباید ان را نا دیده گرفت.

ورزش باعث افزایش جریان خون در سطح بدن میشود . در نتیجه ی این گردش خون مواد مغذی به سلول های پوستی میرسد . همچنین مواد دفعی این سلول ها تصفیه میشود . با ورزش کردن و بالا بردن تعرق سموم بدن نیز به طور چشم گیری دفع میشود.

ورزش کردن سطح استرس را کاهش میدهد و همانطور که میدانیم اضطراب و استرس تاثیرات مخربی بر سیستم های بدن و به خصوص بر پوست میگزارد .

پوست انسان بزرگترین ارگان بدن او است و برای حفظ و نگه داری ان باید کوشا بود.

علاوه بر ورزش کردن و داشتن خواب مناسب همه ما برای حفظ سلامت پوست خود باید روتین مراقبتی پوست را رعایت کنیم.

یک روتین روزانه برای پوست شامل 4 مورد است:

1_ پاکسازی :

پاکسازی و تمیز کردن پوست اولین قدم برای حفظ سلامت پوست است .برای پاکسازی پوست خود از محصولاتی استفاده کنید که ph بالایی نداشته باشد تا در دراز مدت باعث خشکی پوست نشوند . به یاد داشته باشید که هیچ گاه صورتتان را بیش از دو بار در روز با شوینده ها نشویید تا چربی نرمال پوست حفظ شود.

2_ مرطوب کننده و اب رسان :

با به کار گیری مرطوب کننده ها و اب رسان ها از خروج اب موجود در پوست جلوگیری میکنیم .سعی کنید از مرطوب کننده هایی استفاده کنید که معطر نیستند و برای نوع پوستتان مناسب باشد.

3_ ضد افتاب :

در استفاده از ضد افتاب هیچ خساستی به خرج ندهید . همیشه 15 دقیقه قبل از خروج از منزل ان را استفاده کنید . ضد افتاب هایی که spf انها حداقل 30 باشد را انتخاب کنید تا بتواند از پوستتان در برابر اشعه های uva  و uvb محافظت کند. همچنین ضد افتاب خود را هر دو ساعت تمدید کنید.

4_ سرم ها :

سرم ها مانند غذا برای پوست هستند . پس در انتخاب نوع سرمی که برای پوستمان انتخاب میکنیم باید دقت لازم داشته باشیم.  تا مواد مورد نیاز با توجه به نوع پوستمان را به ان برسانیم.

پس با رعایت این 4 قدم اساسی که به عنوان روتین محافظتی پوست بیان شد میتوانید از پوست خود در برابر نا ملایمات مواظبت کنید . اثر بخشی جوانی و شادابی ای که با لیفت پوست توسط دستگاه اکسیلیس به دست اورده اید را با دوام تر و طولانی تر کنید.

مزایای لیفت صورت با دستگاه اکسیلیس

همانطور که قبلا گفتیم لیفت صورت با دستگاه اکسیلیس مزایای زیادی دارد.  از این رو به سایر راه های جوان سازی ترجیح داده میشود به برخی از این مزایا در ادامه میپردازیم .

_ بی خطر است :

ریسک بالایی که روش های جوان سازی دارند باعث میشود تا مردد شویم و با خود بگوییم ایا ارزشش را دارد که در قبال انجام ان این خطر ها را به جان بخریم؟ اما در باره ی لیفت پوست با دستگاه اکسیلیس هیچ جای نگرانی وجود ندارد . چون این روش کاملا بی خطر است

_عوارضی ندارد :

داشتن عوارض بعد از عمل های زیبایی یکی از موارد ازار دهنده ای است که هر کسی را نسبت به انها بدبین و این وسواس را در فرد به وجود می اورد که تا حد امکان سمت ان ها نرود . ولی باید به این افراد نوید این را داد که با اکسیلیس شما هیچ گونه عوارضی را در خود نخواهید دید .

_ زمان بر نیست :

این روش جوان سازی پوست در کمترین زمان ممکن انجام میپذیرد . لازم نیست زمان زیادی را صرف ان کنیم . پزشک متخصص میتواند با 30 الی 45 دقیقه در هر جلسه درمانی این عمل را روی شما اعمال کند . بدون اینکه در برنامه ی زمان بندی شده ی روزانه تان اختلالی ایجاد کند باعث زیبا سازی پوست و صورت تان شود.

_ بدون جراحی است :

جراحی و ایجاد برش همیشه ترس و وحشت برای فرد ایجاد میکند . کمتر کسی است که بخواهد ان را به جان بخرد در لیفت با دستگاه اکسیلیس خبری از جراحی نیست .

_ بیهوشی ندارد :

لیفت پوست با دستگاه اکسیلیس نیازی به بیهوشی ندارد . با یک بی حسی موضعی به راحتی قابل اجرا است . پس نیازی نیست عوارضی که بیهوشی بر بدن میگذارد را متحمل شوید و با اسان ترین راه به نتیجه دلخواه تان برسید.

_ دوره نقاهت ندارد :

دوره نقاهت به دوره ی پس از درمان میگویند که فرد باید نهایت مواظبت و استراحت را رعایت کند تا بدن به حالت عادی برگردد و بتواند به راحتی روتین زندگی اش را ادامه دهد. ما در لیفت پوست با اکسیلیس هیچ دوره ی نقاهتی نداریم و فرد میتواند بلافاصله بعد از اتمام جلسه درمانی به امورات خود رسیدگی کند .

همه ی افراد بالای 30 سال میتوانند از اکسیلیس برای جوان سازی پوست خود استفاده کنند . البته برای بانوان باردار و همچنین افرادی که از ایمپلنت های فلزی یا الکترونیکی در بدن خود استفاده میکنند بهتر است صورت نگیرد تا هیچ خطر احتمالی انها را تهدید نکند .

هزینه لیفت صورت با دستگاه اکسیلیس

امروزه با توجه ارزش بالایی که افراد برای پوست و ظاهر خود قائل هستند هزینه های زیادی را تقبل میکنند . در بسیاری موارد نتیجه دلخواه و خوبی که در خور باشد را دریافت نمیکنند.

حال انکه با وجود دستگاه اکسیلیس همه ی این نگرانی ها از بین رفته است و میشود با اطمینان کامل از ان نهایت بهره را برد.

هزینه ای که برای لیفت صورت با دستگاه اکسیلیس پرداخت میشود به موارد زیادی بستگی دارد و نمیشود عدد ثابتی در نظر گرفت.

اندازه ناحیه ای که مورد درمان قرار میگیرد , سطح تجربه ی متخصص , تعداد جلساتی که برای فرد منظور میشود , شرایط پوستی فرد و سایر عوامل از مواردی هستند که در مبلغ نهایی تاثیر میگذارند.

البته در جلسات اول و قبل از شروع روند درمان پزشک متخصص در این زمینه با مراجعه کننده خود مشورت میکند و ان را با هزینه ای که قرار است پرداخت کند اگاه میسازد.

با توجه به مزایای بالا و بی خطر بودن این روش به نظر میرسد هزینه ای که برای این عمل در نظر گرفته میشود بسیار مقرون به صرفه است . این روش درمانی سرتاسر دنیا در حال انجام است و هیچ اسیب و ضرری تا کنون گزارش نشده است . پس بدون هیچ نگرانی ای میتوان از ان استفاده کرد .

کلینیک زیبایی لیفت صورت با دستگاه اکسیلیس دکتر قانعی

اگر شما هم مجذوب این روش درمان شده اید و قصد لیفت و جوانسازی صورت خود را دارید با مراجعه به کلینیک زیبایی درمان لیفت صورت دکتر قانعی پوستی شاداب تر, جوان تر و جذاب تری را به خود هدیه دهید.

کلینیک زیبایی دکتر قانعی با سابقه درخشان در رضایت بالای مراجعه کنندگان جزو بهترین مراکز زیبایی در ایران به حساب می اید.

در این کلینیک همواره بهترین و بروز ترین خدمات درمانی در زمینه ی زیبایی و لیفت صورت بدون جراحی به مراجعه کنندگان ارائه میشود.

کلینیک زیبایی دکتر قانعی با دارا بودن تجهیزات عالی و مدرن از جمله دستگاه اکسیلیس میتواند به شما عزیزان این اطمینان خاطر را بدهد که بهترین نتایج را با هزینه مناسب و با ماندگاری بالا دریافت خواهید کرد.

کادر درمانی متخصص و مشاورین با تجربه این کلینیک شما را در رسیدن به ایده ال هایتان یاری می رسانند.

 در حال حاضر بهترین دستگاه‌های exilis  ساخت کمپانى BTL انگلستان و دستگاه Thermage ساخت کمپانى solta آمریکا می‌باشد که کلینیک دکتر قانعی از دستگاه‌های فوق برای لیفتینگ صورت استفاده می‌نمایدتمامی دستگاه‌ها و تجهیزات مورداستفاده در کلینیک زیبایی و تناسب اندام دکتر قانعی، داراى تأییدیه FDA  آمریکا، CE اروپا و تأییدیه‌ی وزارت بهداشت و درمان ایران مى‌باشند.

برای کسب اطلاعات تخصصی‌تر و دریافت مشاوره‌ی رایگان و انتخاب هوشیارانه‌ی لیفتینگ صورت، هم‌اکنون با ما تماس بگیرید.