اکسیلیس(Exilis) یک روش بسیار سریع و قدرتمند برای داشتن ظاهری زیبا و جذاب بوده و هزینه های آن مناسب و منطقی است. یک روش غیرتهاجمی که پوست وعضلات صورت، گردن و سایر نقاط بدن را سفت می کند و کیفیت آن را بهبود می بخشد،اکسیلیس روش جدید لیفت صورت بدون جراحی است،ازآنجاکه بدون درداست ،دوره نقاهت ندارد وازجلسه اول نتایج درمانی آن درصورت بیمارقابل مشاهده است ،محبوبیت زیادی نسبت به سایرروشهای جوانسازی وface lift پیداکرده است.

این تکنولوژی فرآیند جوانسازی و سفت کردن پوست (skin tightening) را وارد مرحله جدیدی کرده است. اکسیلیس یک روش غیر تهاجمی و بدون درد است که با کمک انرژی امواج رادیویی واولتراسونیک کاملاً بی خطر پوست را تحریک می کند تا کلاژن بیشتری تولید کند. اکسیلیس ،درمان شلی وافتادگی پوست است و باعث کاهش چین وچروک های سطحی تامتوسط می شود.اکسیلیس به بسته شدن منافذپوست کمک می کند وباعث می شود پوست شفاف تر و شاداب تربه نظربرسد.اکسیلیس به عنوان درمان کمکی درکنارلیزرفرکشنال برای درمان اسکارآکنه نیزاستفاده می شود.

از اکسلیس بدن برای فرم دادن به اندام ها ورفع چاقی های موضعی، استفاده می شود؛ به این ترتیب که اکسیلیس قادر است چربی های سرسختی را از میان بردارد که در ناحیه شکم، پهلو، ران، سینه، بازو و زانو انباشته شده اندوبا رژیم غذایی و ورزش ازبین نمی رود.

 

چرا اکسلیس بهترین گزینه است؟
پس از سپری شدن تنها 2 جلسه، نتایج حاصل از درمان با اکسلیس ملموس و قابل مشاهده خواهد بود.
هر جلسه درمان با اکسلیس تنها 30 تا 60 دقیقه به طول می انجامد.
بدون درد بوده و بسیاری از بیماران آن را به یک ماساژ گرم تشبیه کرده اند.
مرحله آماده سازی اولیه ندارد و نیازی نیست مدت زمانی را برای التیام و بهبود یافتن طی کنید.

اکسلیس چیست؟
اکسیلیس یک روش غیرتهاجمی و بدون درد با هزینه  مناسب و قابل قبول برای از سر راه برداشتن چربی های سرسخت یا سفت کردن پوست با کمک یک دستگاه بسیار پیشرفته امواج رادیویی است.

اکسیلیس چگونه کار می کند؟
اکسیلیس دستگاهی است که عملکرد آن بر روی بخش های کوچکی همچون صورت و گردن به خوبی سایر بخش های بدن است. پزشک سری دستگاه را بر روی ناحیه تحت درمان حرکت می دهد تا یک انرژی و گرمای کنترل شده را به عمق بافت ها بفرستد و از این طریق باعث کلاژن ریمادلینگ می شود،سلول های چربی را از بین می برد وسلول های فیبروبلاست پوست را تحریک کند تاکلاژن بیشتری بسازد. اکسیلیس مانند سایر روش های ناکارآمدی نیست که در نهایت به از دست رفتن موقتی و زودگذر آب بدن می انجامند، در این تکنولوژی سلول های چربی به حالت مایع در می آیند و برای همیشه از طریق سیستم های دفع  از بدن خارج می شوند. به علاوه اکسیلیس رشد و تولید رشته های کلاژن و الاستین افزایش می دهد و در نتیجه پوست سفت و محکم شده و ظاهری جوان و شاداب به خود می گیرد.

درمان لبخند لثه ای با بوتاکس

اکسیلیس بر روی کدام بخش های بدن قابل استفاده است؟
تقریباً تمام نواحی بدن را می توان با کمک این تکنولوژی درمان کرد؛ صورت، گردن، سینه، بخش فوقانی و تحتانی شکم، ران، زانو و پا. با استفاده از اکسیلیس می توان خیلی سریع و با پرداخت هزینه ای بسیار مناسب از شر چربی های سرسخت ناحیه هایی همچون غبغب یا شکم و پهلو خلاص شد که با کمک رژیم غذایی و ورزش از بین نمی روند و پوست شل و آویزان چانه و گردن را به راحتی سفت کرد.

 

در حین درمان دردی حس می کنم، آیا این روش عوارض جانبی خاصی دارد؟
اکسیلیس یک روش کاملاً بی خطر و بدون درد می باشد. اغلب بیماران در حین درمان احساس آرامش و راحتی می کنند و آن را به یک ماساژ خیلی گرم تشبیه می کنند. تا کنون هیچ گونه عارضه جانبی خاصی برای اکسیلیس گزارش نشده، فقط ممکن است ناحیه تحت درمان اندکی صورتی رنگ شود که آن هم یکی دو ساعت بعد به خودی خود فروکش خواهد کرد.

 

 

برای رسیدن به نتیجه دلخواه چند جلسه درمانی را باید طی کنم، هر جلسه چقدر زمان می برد و فاصله زمانی میان آن ها چقدر باید باشد؟
برای فرم دادن به اندام 4 تا 6 جلسه کفایت می کند. هر جلسه در حدود 30 تا 60 دقیقه زمان می برد و فاصله میان جلسات درمانی  بین1تا2 هفته است. برای کاهش چین و چروک های صورت و گردن / جوانسازی پوست 6 جلسه لازم است، هر جلسه تقریباً 45 دقیقه به طول می انجامد و فاصله زمانی میان این جلسات بین 2 تا 7 روز تنظیم می شود.

پی آر پی (PRP) چیست؟ همه چیز راجع به درمان پی آر پی

مراحل آماده سازی پیش از درمان با اکسیلیس چیست، دوران نقاهت آن چقدر خواهد بود؟
برای درمان اکسیلیس نیازی به آماده سازی اولیه نیست، فقط پیش از جلسه درمانی باید مقداری آب نوشید. این روش غیر تهاجمی بوده و نیازی به ماده بی حسی یا دوران نقاهت پس از درمان نیست. بلافاصله پس از اکسیلیس می توانید فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرید. به بیماران توصیه می شود برای کسب بهترین نتیجه ممکن، روز قبل و بعد از جلسه اکسیلیس درمانی به مقدار کافی آب بنوشید، کمی پیاده روی کرده و ورزش های سبک انجام دهید.

 

چقدر طول می کشد تا نتایج حاصل قابل مشاهده و ملموس شود و این نتایج چقدر دوام خواهند داشت؟
پس از طی کردن تنها 2 الی 3 جلسه نتایج نمایان می شوند و بنا به اظهار بیماران این نتایج حداقل دو سال دوام خواهند داشت. برای آن که نتایج مدت زمان بیشتری دوام آورند باید یک سبک زندگی سالم را در پیش بگیرید، به مقدار کافی آب بنوشید و ورزش کنید.

 

 

چه افرادی برای اکسیلیس گزینه مناسبی محسوب می شوند؟
زن و مرد در هر سنی که باشند، می توانند برای رها شدن از شر چربی های سرسخت نقاط مختلف بدن خود که با ورزش کردن و گرفتن رژیم غذایی از بین نمی روند، خلاص شده و پوست شل و افتاده یا مملو از چین و چروک خود را سفت و محکم کنند. پیش از هر کار می توانید با پزشک خود مشورت کنید تا ببینید اکسیلیس برای شما مناسب هست یا نه.

برای لیفت صورت با اکسیلیس در مطب دکتر قانعی با شماره ۹۳ ۶۱ ۲۲ ۴۴ (۰۲۱) تماس بگیرید.