جوانسازی پوست با تیکسل روش درمانی جدید رفع چین وچروک‌های پوست(خطوط دور چشم،دور لب، چین و چروک گردن و …)، درمان منافذ باز،جای جوش،شلی وافتادگی پوست است .

تیکسل چیست؟

تیکسل روش درمانی جدیدی برای سفت و یکنواخت کردن پوست صورت،دست ،گردن و ناحیه دکولته است و به گونه‌ای طراحی شده تا چروک‌های پوست را بدون درد و با کمترین دوران نقاهت ،با رعایت بالاترین استانداردهای ایمنی برطرف کند. در این روش از فناوری ابلیتیو ترمومکانیک یا Thermo-Mechanical Ablation استفاده می شود.به عبارت ساده مخروط های کوچک  داغ با عمق و زمان تنظیم شده توسط پزشک در تماس با پوست قرار میگیرد و به این ترتیب بازسازی و ترمیم در بخش هایی از پوست که موردنظر است،تحریک می شود. علاوه بر بازسازی سلول های پوست، تولید کلاژن نیز افزایش چشمگیری پیدا می کند که باعث افزایش سفتی و استحکام پوست می شود. همچنین تیکسل به ورود دارو و ویتامین های موردنظربه عمق پوست کمک می کند و می تواند جایگزین خوبی برای روش های تزریقی مثل مزوتراپی ومزونیدلینگ باشد. یک تحقیق علمی جدید نشان داده که تیکسل، درمقایسه باسایر روشهای جوانسازی ؛ نتایج  بهتر و نسبت به آنها درد کمتر و دوران نقاهت کوتاهترو ریکاوری سریع تری دارد.

برای جوانسازی پوست صورت با شماره های درج شده در وب سایت و رزرو نوبت تماس بگیرید.

مزیت تیکسل نسبت به لیزرهای جوانسازی

دستگاه تیکسل از نظر کارآیی شبیه  لیزر فرکشنال CO2  و لیزر اربیوم (که بااسامی تجاری مختلف مثل لیزر فرکسل و لیزر 4 بعدی فوتونا درایران شناخته می شوند) است بااین تفاوت که به دلیل فرم V شکل سطح تماس تیکسل با پوست، التهاب کمتری دربخش های عمقی پوست ایجاد می کند وبه همین علت خطر ایجاد لک وتیرگی یا (PIH) در تیکسل نسبت به لیزر کمترخواهدبود و حتی در بخش های حساسی مثل پوست پلک که ساختار متفاوت و ویژه ای دارد نیز قابل انجام است.

این ویژگی های منحصربه فرد،تیکسل رابه ابزاری مؤثر و کارآمد برای جوانسازی پوست و درمان چین وچروک اطراف چشم،پیشانی، گونه‌ها، خطوط دور لب ، گردن، ناحیه دکولته، خط غم یا ماریونت لاین، پشت دست و بعضی از نواحی خاص بدن و همینطور درمان جای جوش و اسکارآکنه تبدیل کرده است. این دستگاه برای انواع پوست‌ها از روشن تا تیره مناسب است.

درمان منافذباز و جای جوش با استفاده از روش جدید تیکسل

بیشتر افراد تنها پس از گذراندن یک جلسه درمانی می‌توانند نتایج درمانی تیکسل را مشاهده کنند. با این حال به توصیه پزشک متخصص یک دوره درمانی 3 تا 4 جلسه‌ای ممکنست نیاز باشد، فاصله جلسات درمانی حدود 4 تا 6 هفته است. متقاضیان پس از تکمیل دوره درمان، شاهد بهبود چشمگیری در استحکام و سفتی پوست خود خواهند بود. از آنجا که شکل‌گیری کلاژن جدید عموماً بین 3 تا 6 ماه به طول می‌انجامد، پزشکان توصیه می‌کنند که ابتدا یک دوره درمانی 3 جلسه‌ای به فاصله 4 تا 5 هفته میان هر جلسه تکمیل شود و 3 ماه پس از جلسه سوم تاثیرات مورد بازبینی قرار بگیرند تا نتیجه نهایی دوره درمان مشخص شود. سپس بر اساس نتایج به دست آمده برای هر فرد، می‌توان مطابق با نیاز منحصر به فرد او، جلسات درمانی بعدی را برنامه‌ریزی کرد.

از بین بردن اسکار آکنه به وسیله تیکسل

تصاویر قبل و بعد از عملکرد دستگاه تیکسل

تصاویر قبل و بعد مربوط به جوانسازی پوست با استفاده از تیکسل
نکته: به دلیل خصوصیات و شرایط منحصر به فرد هر بیمار، نتایج شما ممکن است با آنچه در تصویر می‌بینید متفاوت باشد. ماندگاری و دوام اثر درمان با استفاده از دستگاه تیکسل ممکن است از بیماری به بیمار دیگر متفاوت باشد.

جوانسازی پوست بعد از درمان با تیکسل

عکس قبل وبعد جوانسازی پوست پلک باتیکسل: تصویربالا جوانسازی پوست پلک،رفع چین وچروک دورچشم وکاهش افتادگی پلک بااستفاده از تیکسل رانشان می دهد.نتیجه درمانی در عکس پس از 4 جلسه درمانی تیکسل بدست آمده است.

اگر می‌خواهید لیفت پلک یا سایر درمان‌های زیبایی را به روش تیکسل انجام دهید، همین حالا با شماره ۴۴۲۰۱۷۱۵ تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره، اقدام به تعیین وقت ویزیت کنید. ما در کلینیک زیبایی دکتر قانعی از اینکه بتوانیم به سوالات شما پاسخ بدهیم خوشحال خواهیم شد.

فیلم کارکرد دستگاه تیکسل بر روی سطح پوست

تفاوت لیفت پلک به وسیله تیکسل با عمل جراحی بلفاروپلاستی چیست؟

تا قبل از ورود تیکسل و پلکسر به طب زیبایی،بلفاروپلاستی به روش جراحی انجام میشد.هنوز هم بعضی ازافرادی که از روش های نوین درمان شلی وافتادگی پوست پلک بی اطلاع هستند، به انجام این عمل جراحی رضایت می دهند. جراحی بلفاروپلاستی ، برداشتن پوست اضافی پلک بااستفاده از چاقوی جراحی یالیزری وسپس بخیه زدن پوست است.بنابراین ممکنست جای بخیه درپوست پلک باقی بماند.پلک ها بعدازعمل به شدت متورم می شوند بطوریکه مانع کار بیمار شده ودوران نقاهت چندهفته طول می کشد.اما گذشته ازاین عوارض، هنوز هم در مواردی ناچاربه انجام بلفاروپلاستی به روش جراحی هستیم.
اما تیکسل روشی نوین و مبتکرانه برای سفت کردن پوست شل شده و راهکاری جایگزین برای جراحی محسوب می‌شود.تیکسل به شکلی ملایم و غیرتهاجمی می‌تواند مواردی که افتادگی پلک خفیف تا متوسط است رادرمان کند. برای لیفت پلک (بلفاروپلاستی)، اغلب 3 تا 4 جلسه درمانی مورد نیاز است که بین هر یک از این جلسات باید حدود 4 تا 6 هفته فاصله باشد. تیکسل بهترین روش برای افردایست که مایل به انجام جراحی نیستند و دوست دارند درمانی  غیرتهاجمی، بدون ریسک و بدون درد را تجربه کنند و «ظاهر» خود را به شکل قابل ملاحظه‌ای تغییر دهند.

تیکسل روش پیشگیری بسیار مؤثر وکارآمدی ست که با تحریک بازسازی سلول ها و تولید کلاژن جدبد درپوست پلک، روند شلی وافتادگی پوست پلک را متوقف وحتی معکوس می کند.اگر شماهم به تازگی متوجه خطوط ریز دورچشم تان شده اید، اگر هنگام آرایش چشم احساس می کنید حالت چشم تان مثل قبل نیست ویا در عکس چشم هایتان نسبت به قبل کوچک تردیده می شود،یا اگر سابقه افتادگی پلک درخانواده تان دارید؛ شما کاندید مناسب برای انجام تیکسل پیشگیرانه هستید. با کلینیک زیبایی دکتر قانعی در غرب تهران تماس بگیرید.

زیبایی و جوانی با تیکسل (Tixel)

آیا درمان با تیکسل درد دارد؟

پیش از شروع روند درمانی، کرم بی‌حسی موضعی به مدت 30 دقیقه روی ناحیه مورد نظر باقی می‌ماند. پس از ضدعفونی کردن سطح پوست، درمان بدون خونریزی تیکسل آغاز خواهد شد. اکثر بیماران حین کار کمی حرارت و مقدار خیلی ناچیزی ناراحتی احساس خواهند کرد؛ چیزی شبیه آفتاب‌سوختگی. در پایان جلسه درمانی، پوست کمی قرمز شده و پوسته‌های بسیار ریز قهوه‌ای/ سیاه روی سطح تحت درمان ایجاد می‌شود. این علائم حدود 1 تا 2 روز قابل مشاهده هستند. پس از درمان، پلک‌ها به طور موقت پف می‌کنند. اما باید بدانید که این حالت طی 48 تا 72 ساعت برطرف خواهد شد و در موارد نادر شاید نیاز به استفاده از بروفن یا استامینوفن باشد. ترمیم و برطرف شدن رنگ صورتی پوست ممکن است  1 تا 2 هفته طول بکشد. توصیه های لازم بعدازانجام تیکسل عبارتنداز: نواحی تحت رمان را دستکاری نکنید.تا چندساعت آب نزنید. از محصولات لایه‌بردار یا مواد حاوی اسید گلیکولیک یا رتینول به مدت 2 هفته پس از درمان با تیکسل استفاده نکنید. همچنین باید به مدت 4 هفته پس از درمان، از پوست در برابر نور خورشید محافظت کرد.
پزشک متخصص داروهای خاصی برای بازسازی پوستی تجویز می‌کند که باید تا 2 هفته پس از درمان، به طور منظم روی ناحیه مورد نظر استفاده شود.

عوارض جانبی و دوران نقاهت

تیکسل عارضه خاصی ندارد ونسبت به لیزر بسیار مطمئن تراست.ممکن است، کمی سوزش شبیه به سوزش آفتاب‌سوختگی و کمی التهاب طی 24 تا 72 ساعت پس از درمان وجودداشته باشد.  میکروجراحت‌هایی که به شکل پوسته‌های ریز قهوه‌ای/ سیاه درناحیه درمان تیکسل ایجاد شده‌اند،معمولا” 3 تا 7 روز بعد رفع می شود.

در موارد زیر نباید تحت درمان با استفاده از تیکسل قرار بگیرید…

• اگر به تازگی آفتاب گرفته‌اید یا پوست خود را برنزه کرده‌اید- توصیه می‌کنیم 4 هفته منتظر بمانید و بعد برای درمان مراجعه کنید.
• اگر به تازگی فیلرهای پوستی تزریق کرده‌اید یا درمان لیفت با نخ انجام داده‌اید- توصیه می‌کنیم 4 هفته پس از تزریق فیلر صبر کند.
• اگر به تازگی تزریق بوتاکس داشته‌اید- توصیه می‌کنیم یک هفته پس از تزریق بوتاکس صبر کنید.
• اگر باردار هستید توصیه می‌کنیم تحت درمان با تیکسل قرار نگیرید.

Code:B98-005