تحریک رشد مو با لیزر فوتونا با نام تجاری HAIRestart، به عنوان یک درمان جدید ریزش مو محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این روش درمانی هوشمند، روی فولیکول های خفته و غیرفعال شده مو تأثیر گذاشته و با تحریک ریشه موها باعث تحریک رشد مو و تولید موی ضخیم تر می شود.
فناوری لیزر Fotona SMOOTH که بصورت اختصاصی در فوتونا هیراستارت وجود دارد هم بدون عارضه و امن است و هم برای بیمار قابل تحمل است. این لیزر ، دمای مناسب برای تحریک ریشه مو را در زمان و فضای بهینه ایجاد می کند و می تواند به ترمیم و بازسازی فولیکول مو کمک کند.

درمان جدید ریزش مودرمان جدید ریزش مو : هیراستارت فوتونا چیست؟

مزیت های کلیدی هیراستارت ( درمان جدید ریزش مو ):

  • با قطع ریزش غیرطبیعی مو ، جلوی طاسی بیشتر را می گیرد
  • موهایی که نازک شده است، ضخیم  و تراکم موها افزایش پیدا می کند
  • فولیکول جدید رشد می کند
  • نیاز به مصرف دارو ندارد
  • سرپایی است و دوره نقاهت ندارد

یکی از امتیازات هیراستارت فوتونا در درمان ریزش مو ، safe بودن و نداشتن عارضه است به نحوی که حتی در افرادی که کاشت مو داشته اند قابل انجام است و به تقویت ریشه مو و بهبود تراکم مو پس از کاشت کمک می کند.

هیراستارت فوتوناریزش مو

هیراستارت چطور کار می کند؟

راز تأثیر فوق العاده هیراستارت در فناوری انحصاری fotonaSMOOTH نهفته است که در آن پرتو لیزر، به آرامی به بافت نفوذ کرده و پوست سر را به روشی ایمن و کنترل شده تحریک می کند. Fotona SMOOTH از طول موج لیزر مادون قرمز Er:YAG (2940 نانومتر) برای جذب حداکثری انرژی مورد نیاز برای درمان در پوست بهره می برد.
ویژگی منحصر به فرد FotonaSMOOTH که برای اولین بار توسط دانشمندان کمپانی فوتونا ثبت اختراع شده و در هیچ لیزر دیگری وجود ندارد ؛ تولید پالس های حرارتی ملایم و دقیقا” مهندسی شده است که بدون آسیب به سلول های پوست و مو ، به اهداف موردنظر در عمق پوست برخورد کرده و تأثیر درمان را به حداکثر و عوارض جانبی را به حداقل می رساند. فوتونا لیزر به عنوان یکی از دستگاههای موثر در جوانسازی پوست در حال استفاده می‌باشد.

بعدهیراستارت

نتایج درمانی لیزر هیراستارت فوتونا:

چندین مطالعه بالینی که در ارتباط با هیراستارت فوتونا انجام شده، اثربخشی بالا و نداشتن عوارض جانبی را نشان داده است. در این گزارشها، بهبود قابل توجه رشد مو همراه با افزایش تعداد موها در واحد سطح و کنترل ریزش مو صرفنظر از شدت و وسعت طاسی ناشی از هورمون مردانه ، سن و جنس بیمار یا مدت زمان ابتلا به آلوپسی آندروژنتیک مشاهده شد.
نتایج یک ارزیابی یک سویه کور (یعنی بیمار از درمانی که برای وی انجام شده کاملا” بی اطلاع بوده است) که توسط (Day D. et al., 2021) انجام شد بهبود کیفیت مو در ۹۳ درصد بیماران نشان داد. بهبود شاخص های کیفیت مو در این مطالعه با سن یا شدت ریزش موی آندروژنتیک (طاسی سر ناشی از هورمون مردانه) همبستگی نداشت ؛ این تحقیقات نشان داد لیزر فوتونا برای انواع ریزش موی هورمونی در مردان و زنان با سنین مختلف مؤثر بوده است. در دو مطالعه دیگر (Dekeyser B.، 2019 و Mercik G. et al.، 2021)، بیماران گفته اند که پوست سرشان پس از درمان با لیزر فوتونا ، ضخیم و نرم تر شده و احساس می کنند موهای سرشان کلفت تر ، متراکم تر و سالم‌تر شده و کمتر از قبل می ریزد.

بعدقبل
آنچه باید در مورد لیپ لیز (LipLase) دانست