آنچه که باید درباره فیلر لب به سبک روسی دانست

این روش، یک تکنیک نوین در سطح جهانی است که از آن برای برجسته سازی لب ها استفاده می شود. منشأ این تکنیک کشور روسیه بوده و به همین دلیل به سبک روسی معروف است. این تکنیک تخصصی برای افرادی که تمایل به داشتن ظاهر عروسکی دارند، بسیار کاربردی است.

تکنیک فیلر لب روسی چیست؟

این روش از عروسک‌های معروف روسی که لب‌ های منحصر به ‌فردی دارند، الهام گرفته است. در این روش، لب بالایی با تزریق حجم اضافی به شکل قلب در می آید که باعث برجسته تر شدن مرکز لب ها شده اما کناره های لب را در یک راستای متناسب با صورت باقی می گذارد. در اثر تزریق فیلر به سبک روسی، لب ها شبیه لب های عروسک می شود، در حالی که هنوز طبیعی به نظر می رسند. این ظاهر به جای ایجاد حجم گسترده، تنها مرکز لب ها را حجیم می کند. اگر فردی علاقه مند به انجام فیلر به سبک روسی است اما قبلاً فیلر لب را انجام داده است، باید دو هفته زودتر از تزریق مجدد، فیلرهای قبلی را از لب خود خارج کند. این کار تضمین می کند که حجم تزریق شده تنها در مرکز لب ها قرار بگیرد.

تفاوت بین تکنیک فیلر استاندارد و تکنیک فیلر لب روسی چیست؟

به طور معمول، فیلر‌های استاندارد لب به صورت افقی به لب تزریق می‌شوند که در نتیجه حجم یکنواخت پخش می‌شود. اما در تکنیک فیلر روسی، پزشک سرنگ کوچک‌تری را انتخاب می‌ کند و مقادیر کمی از فیلر را به صورت عمودی به مرکز لب ‌ها تزریق می ‌کند. یکی دیگر از تفاوت‌های کلیدی این است که تکنیک فیلر لب روسی به جای افزودن حجم در سراسر لب‌ها، متمرکز بر مرکز لب‌هاست و در نتیجه ظاهری قلبی شکل ایجاد می کند.

همچنین تزریق به سبک روسی ممکن است زمان بیشتری طول بکشد؛ زیرا به دقت بالایی برای پرکردن تنها یک ناحیه خاص از لب ها نیاز دارد. این روش بطور عمومی بین سی دقیقه تا یک ساعت به زمان می برد و ممکن است منجر به کبودی و تورم شود که کاملاً طبیعی و موقتی است. دوام فیلر‌ به سبک روسی بین شش تا دوازده ماه خواهند داشت.

منبع:

https://www.youthhaus.com/blog/everything-you-need-to-know-about-russian-lip-filler-technique

درمان دائمی عرق زیر بغل با استفاده از بوتاکس