چرا همه علاقه‌مند به لیزر موهای زائد بیکینی هستند رد تیغ اصلاح روی پوست، برآمدگی‌های قرمز و موهای زیرپوستی از عوارض ناخوشایند اصلاح موها به روش‌های مختلف است. تصور کنید که حین اصلاح با تیغ، فقط یک بریدگی کوچک روی پوست ایجاد شود؛ تا چند روز هر بار که برای شنا به استخر می‌روید، باید سوزش ناشی از این بریدگی را تحمل کنید. لباس‌های مخصوص شنا هم نیازهای ویژه‌ای برای از بین بردن موهای زائد بیکینی ایجاد کرده‌اند که باید برای آن راهکاری دائمی و سالم پیدا کرد.

درست همین‌جاست که از بین بردن موهای زائد به وسیله لیزر مطرح می‌شود که ‌صرفه‌جویی در زمان را همراه با ارائه راهکاری مناسب برای همگان در پی دارد. چه کسی وقت زیاد و اضافی دارد که آن را صرف اصلاح با تیغ کند؟

امروز قصد داریم اطلاعات ضروری برای لیزر موهای زائد بیکینی را در اختیارتان قرار دهیم. از اینکه این روش را انتخاب کردید خوشحال خواهید شد!

احساس تازگی و تمیزی با لیزر موهائد زائد بیکینی

هیچ چیز بهتر از احساسی نیست که هر بار بعد از اصلاح موهای زائد ایجاد می‌شود. حالا تصور کنید که این احساس هر روز همراه شما باشد، آن هم وقتی حتی برای انجام کارهای ضروری هم هیچ زمانی ندارید. با بهره‌ بردن از تکنولوژی لیزر برای از بین بردن موهای زائد بیکینی، قادر خواهید بود با کمترین زحمت، پوستی نرم و تمیز در ناحیه بیکینی داشته باشید.

بله، روزهایی که تصادفاً پوست حساس‌ترین ناحیه بدن خود را می‎بریدید گذشته‌اند. در عوض، در دور از دسترس‌ترین موضع‌ها هم پوستی ابریشمی خواهید داشت و دیگر مجبور نیستید زبری موهای تازه رشد کرده یا موهای زیرپوستی را تحمل کنید. اینطور به نظر خواهد رسید که در این نواحی از ابتدا هم مویی نداشته‌اید!

مزایا و معایب لیزر موی زائد و مقایسه آن با سایر روش های رفع موهای زائد

چه کسانی برای از بین بردن موهای زائد بیکینی از لیزر استفاده می‌کنند؟

سال‌ها پیش، از بین بردن کامل موهای زائد بیکینی (ناحیه تناسلی) ، نوعی ننگ یا باعث شرمساری تلقی می‌شد اما از آن روزها مدت زمان زیادی گذشته و این مفهوم مدت‌هاست که از بین رفته است. توجه به اصول زیبایی از اصلی‌ترین دلایلی است که افراد بر اساس آن مایل به لیزر موهای زائد خود هستند اما عده زیادی هم برای لذت بردن از اوج بهداشت فردی به این کار رو می‌آورند. افرادی از همه رده‌های سنی با مشاغل و سبک‌های زندگی‌ مختلف برای دست یافتن به پوستی نرم و لطیف، لیزر را انتخاب می‌کنند.

البته ناگفته نماند که متقاضیان این خدمات، فقط محدود به خانم‌ها نمی‌شوند. بعضی از مردان هم برای کسب بهترین و ماندگارترین نتایج لیزر موهای زائد مردان به کلینیک‌های تخصصی مراجعه می‌کنند.

 

چرا لیزر موهای زائد بیکینی

وقتی موها به طور کامل از بین برده شوند، قطعاً از انتخاب خود راضی خواهید بود چون دیگر مجبور نیستید زمان و منابع مالی زیادی را صرف به دست آوردن این حس تازگی کنید. خداحافظی با عوارض ناخوشایند حاصل از اصلاح با تیغ یا اپیلاسیون هم از دیگر مزایای استفاده از لیزر است.

برای دیدن نتیجه لیزر موهای زائد بیکنی فقط چند جلسه کافیست

درست مثل از بین بردن موهای زائد زیر بغل، چند جلسه لیزر درمانی مداوم و منظم برای دیدن نتایج شگفت‌انگیز لیزر بیکینی کافیست. اما توجه داشته باشید که پیش از اولین جلسه، به هیچ وجه اپیلاسیون نکنید. پزشک یا اپراتور متخصص از لیزر برای هدف قرار دادن فولیکول مو استفاده می‌کند و اگر پیش از جلسه موها را اپیلاسیون کرده باشید، در واقع فولیکول مو را از بین برده‌اید و چیزی برای هدف‌گیری لیزر وجود نخواهد داشت.

آشنایی با بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد

اگر برای اولین بار به کلینیک مراجعه می‌کنید، باید انتظار داشته باشید که یک جلسه لیزر برای از بین بردن موهای زائد بیکینی، حدود 20 دقیقه زمان لازم دارد. به یاد داشته باشید که از پس از پایان تمامی جلسات لیزر درمانی، برای پیگیری و جلوگیری از رشد مجدد موها، باید در جلسات یادآوری هم حضور پیدا کنید. در همین حین به همه پول‌هایی فکر کنید که با نخرید تیغ و موم صرفه‌جویی خواهید کرد!

دیگر لازم نیست از استخر فراری باشید. همین امروز لیزر موهای زائد بیکینی را شروع کنید!

جای هیچ‌گونه نگرانی نیست

بعضی‌ها از روال کار می‌ترسند. داشتن کمی اضطراب وقتی اطلاعات کافی درباره روند لیزر درمانی یا هر چیز دیگر نداشته باشیم، کاملاً طبیعی است. اما وقتی متخصصان ما کل روال کاری را به دقت برای متقاضیان توضیح می‌دهند، آنها بیشتر از اینکه بترسند، هیجان‌زده و آماده برای شروع لیزر درمانی خواهند شد. اگر از کسانی که این کار را انجام داده‌اند سوال کنید، به شما خواهند گفت که تابش پرتوهای لیزر روی پوست، شبیه ضربان ضعیف کش لاستیکی است. برای اطلاع از بهترین لیزر موهای زائد در غرب تهران کمی تحقیق کنید

همیشه به خاطر داشته باشید که اگر چیزی اذیتتان کرد، حتماً آن را مطرح کنید. برقراری ارتباط برای داشتن بهترین تجربه ممکن ضروری است. حریم خصوصی در کلینیک‌های لیزر حفظ می‌شود. به طور معمول، پارچه‌هایی برای پوشش دادن بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد و هر بار فقط به اندازه مورد نیاز، پارچه کنار زده می‌شود.

همین حالا لیزر درمانی برای لیزر موهای زائد بیکینی را آغاز کنید و تابستان آینده از شنا کردن بدون دغدغه لذت ببرید! برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.