تیکسل یک روش درمانی جدیدی برای لیفت ( سفت مردن پوست ) و یکنواخت کردن پوست صورت، دست ،گردن و ناحیه دکولته است و به گونه‌ای طراحی شده تا چروک‌های پوست را بدون درد و با کمترین دوران نقاهت ، با رعایت بالاترین استانداردهای ایمنی از بین ببرد. در این روش از فناوری ابلیتیو ترمومکانیک یا Thermo-Mechanical Ablation استفاده می شود.

به عبارت ساده مخروط های کوچک  داغ ( سری دستگاه تیکسل ) با عمق و زمان تنظیم شده توسط پزشک در تماس با پوست قرار میگیرد و به این ترتیب بازسازی و ترمیم در بخش هایی از پوست که موردنظر است، تحریک می شود. علاوه بر بازسازی سلول های پوست، تولید کلاژن نیز افزایش چشمگیری پیدا می کند که باعث افزایش سفتی و استحکام پوست می شود.

همچنین تیکسل به ورود دارو و ویتامین های موردنظربه عمق پوست کمک می کند و می تواند جایگزین خوبی برای روش های تزریقی مثل مزوتراپی ومزونیدلینگ باشد. یک تحقیق علمی جدید نشان داده که تیکسل، درمقایسه باسایر روشهای جوانسازی ؛ نتایج  بهتر و نسبت به آنها درد کمتر و دوران نقاهت و ریکاوری کم تر و سریع تری داشته باشید.

۷ کاربردهای تیکسل عبارت انداز:

۱- جوانسازی با استفاده از دستگاه تیکسل

۲- روشن شدن پوست صورت و دور چشم و گردن

۳- درمان جوش و اسکار جوش

۴- از بین بردن جای زخم های قدیمی

۵- مزوتراپی بدون تزریق

۶- درمان منافذ باز پوست

۷- بهبود لک های موجود بر روی پوست

انجام تیکسل در مطب دکتر قانعی

مطب دکترقانعی بهترین و بروز ترین دستگاه تیکسل، توسط شخص خود دکتر قانعی بعد از یک جلسه مشاوره و با رعایت پروتکل های بهداشتی  صورت میگیرد . از شروع روند درمانی، کرم بی‌حسی موضعی به مدت ۳۰ دقیقه روی ناحیه مورد نظر باقی می‌ماند. پس از ضدعفونی کردن سطح پوست، درمان بدون خونریزی تیکسل آغاز خواهد شد. اکثر بیماران حین کار کمی حرارت و مقدار خیلی ناچیزی خارش احساس خواهند کرد. در پایان جلسه درمانی، پوست کمی قرمز شده. برای دیدن نمونه های تصاویر قبل و بعد از تیکسل  میتوانید از صفحه گالری تصاویر و اینستاگرام ما دیدن نمایید.

مراقبتهای بعد از تیکسل:

  • تا یک ماه بعد از تیکسل از قرار گرفتن در مقابل نور مستقیم خورشید خودداری کنید.
  • تا ۴۸ ساعت پس از تیکسل از یک کرم مرطوب کننده استفاده نمایید.
  • داروها و کرم های تجویز شده توسط پزشک را طبق دستور مصرف کنید.
  • استفاده از لوازم آرایشی تا ۷۲ ساعت پس از تیکسل ممنوع می باشد.
  • از لمس و دستکاری ناحیه درمان شده به علت جلوگیری از عفونت خودداری کنید.
  • پوست را نخارانید.
  • استفاده از یک کرم ضدآفتاب قوی بی رنگ و متناسب با پوست تا ۳ ماه پس از درمان ضروری می باشد.
  • ورزش تا چند روز انجام ندهید.
مهم ترین عوامل پیری پوست (اینفوگرافیک)