کشیدن پوست صورت با دستگاه اکسیلیس

کشیدن پوست صورت (face lift) بدون جراحی  هم امکانبذیراست. اگر پوستتان شل و افتاده شده، وقت آن رسیده که با بهره‌مندی از مزایای بی نظیر روش غیرتهاجمی کلاژن ریمادلینگ(collagen remodelling)بادستگاه اکسیلیس پوست خود را جوان کنید.

قبلا نیز مقاله ای با عنوان “رفع چین و چروک صورت با تزریق‌ درمانی و لیزرهایی که سطح پوست را بازسازی می‌کنند” در سایت منتشر شده است.

وقتی پا به سن می‌گذارید، گرد پیری بر چهره تان می‌نشیند و بدنتان دیگر آن زیبایی و درخشش سال‌های جوانی را نخواهد داشت. نخستین نشانه‌های پیری به شکل شلی و افتادگی پوست در شما نمود پیدا می‌کند. گذر زمان سست شدن پوست را در پی دارد، نقاش طبیعت بنای ناسازگاری را سر می‌دهد. این تغییر ظاهری کاملاً طبیعی است اما شاید این حس به شما دست دهد که دیگر ظاهری زیبا و دلفریب ندارید.

نحوه کشیدن پوست صورت با دستگاه اکسیلیس

اکسیلیس یک روش غیر تهاجمی و مورد تأیید سازمان غذا و داروی امریکا برای کشیدن پوست می‌باشد. در طول درمان انرژی بسامدهای رادیویی به عمیق ترین لایه های پوست نفوذ می‌کند. این انرژی فرآیند کلاژن سازی طبیعی پوست را تحریک کرده و هم زمان چربی های ناخواسته و اضافی را از میان بر می‌دارد. بسیاری از بیماران این روش درمانی را ترجیح می‌دهند چرا که در اکسیلیس دیگر خبری از بیهوشی نیست و با این دستگاه می‌توان پوست تمامی قست های بدن را کشید.

مزایای کشیدن پوست با دستگاه اکسیلیس

شما تنها کسی نیستید که این روش درمانی را به خاطر مزایای فوق العاده اش برگزیده اید. یکی از اصلی ترین مزایای اکسیلیس، غیرتهاجمی بودن آن است. دستگاه اکسیلیس عملکردی ستودنی در کشیدن پوست بخش های کناری بدن داشته و تأثیر بسزایی در حذف چین و چروک و چربی پوست و شکم دارد. اکسیلیس بر خلاف بسیاری از روش های تهاجمی، چربی های پوست را کاهش داده و پوست را سفت و محکم می‌کند. اگر قصد دارید پوست خود را با کمک دستگاه اکسیلیس بکشید، می‌توانید از نتایج پایدار و دائمی آن لذت ببرید. اگر می‌خواهید این نتایج به قوت خود باقی بمانند، می‌بایست یک رژیم غذایی سالم را در پیش گرفته و سبک زندگی خود را تغییر دهید تا تندرست بمانید.

اکسلیس

سریع و مؤثر

از دیگر مزایای جالب توجه استفاده از روش درمانی اکسیلیس، سرعت بالای آن است؛ تعداد روش هایی که سریع تر و مؤثر تر از اکسیلیس می‌باشند، انگشت شمار است. اغلب توصیه می‌شود اکسیلیس را در چند جلسه متوالی انجام دهید تا بهترین نتیجه ممکن حاصل شود. به محض آن که جلسات درمانی به پایان رسد، پوستتان سفت و محکم خواهد شد.

نیازی به دوران نقاهت نیست

روش های تهاجمی متعددی وجود دارند که قادرند پوست شما را سفت تر و محکم تر کنند اما برای التیام یافتن از این روش ها می‌بایست زمان مشخصی را سپری کنید. اگر برای کشیدن پوست صورت به دستگاه اکسیلیس اتکا کنید، دیگر لازم نیست نگران دوران نقاهت پس از عمل، استراحت کردن و دور ماندن از فعالیت های کاری و روزمره باشید، به علاوه این روش اسباب ناراحتی و رنجش شما نخواهد بود.

چرا روش درمانی اکسیلیس

گرما می‌تواند رشته های کلاژن درون بدنتان را تحت تأثیر قرار دهد، انرژی بسامدهای رادیویی موجب شکسته شدن این رشته ها می‌شود. امواج مکانیکی دستگاه اکسیلیس رشته های کلاژن را قطع کرده و آن ها را وادار می‌کند تا کلاژن های تازه ای بسازد. در نتیجه این روش درمانی کلاژن های نو جایگزین قدیمی ها می‌شود و ظاهری با طراوات و شاداب را برایتان رقم می‌زند. اکسیلیس در قیاس با سایر روش های درمانی، نفوذ عمقی بی نظیری دارد و به همین سبب نتایج بهتری را تجربه خواهید کرد. این روش درمانی بر روی اکثریت قریب به اتفاق بیماران جواب می‌دهد و نتایج چشمگیری در بر دارد. اگر با دیدن پوست شل و افتاده خود در آینه، آه از نهادتان بر می‌خیزد، کشیدن پوستتان در کلینیک زیبایی دکتر قانعی می‌تواند مثمر ثمر باشد.

ما با طیف وسیعی از روش های درمانی در خدمت شما مراجعه کنندگان گرامی هستیم؛ از کشیدن پوست صورت (لیفتینگ صورت) گرفته تا لیزر درمانی، تزریق بوتاکس، تزریق فیلر(ژل) وسایرروشهای جوانسازی بوست … .

برای مشاوره وتعیین وقت با ما تماس بگیرید.

برای لیفت صورت با اکسیلیس در مطب دکتر قانعی با شماره ۹۳ ۶۱ ۲۲ ۴۴ (۰۲۱) تماس بگیرید.

استفاده از سابسیژن در درمان جای جوش (اسکار آکنه)