اگر در مورد انتخاب یک کلینیک لیزر مجهز و مدرن با پرسنلی با تجربه و کاربلد مردد هستید و با پرس و جو از دوستان و آشنایان در مورد بهترین کلینیک لیزر مو زائد در غرب تهران با مواردی مواجه شدید که هر کدام از دوستان دلیل خوب بودن اون مرکز رو از نظر خودشون توصیف می کنند، بهتر است با واقعیت ها، امکانات و ویژگی هایی که یک مرکز لیزر مو زائد باید داشته باشه آشنا بشید و بتونید بهترین تصمیم را بگیرید. موضوع مورد بررسی مرکز زیبایی دکتر قانعی کلینیک لیزر غرب تهران می باشد.

واقعیت این است که در حال حاضر به خاطر افزایش تعداد کلینیک های لیزر و زیبایی که  با مجوز و بعضا” بی مجوز در حال فعالیت هستند، به خصوص این که بیشتر مراکز لیزر در غرب تهران و شمال غرب دارای فضای فیزیکی و ظاهر مناسبی هستند و همگی این ادعا را دارند که لیزر مو زائد را با دستگاه های مدرن و بروز الکساندرایت کندلا 2018 و دایود 2018 انجام می دهند و درد و سوزش و سوختگی رو به صفر می رسانند؛ در کمترین زمان موهای زائد رو لیزر می کنند و گاهی اوقات قیمت های بسیار پایینی را اعلام می کنند که حتی ازهزینه اپیلاسیون هم کمتراست! یا مدعی تخفیف های 80 درصد و حتی 90 درصدی!! می شوند.

پیدا کردن این نوع مراکز، در سایت های تخفیف کار آسانی است.

در باب کلینیک لیزر غرب تهران

اما آیا واقعا این مراکز لیزر موی زائد در مرزداران ، صادقیه، بلوارفردوس، گیشا و سعادت آباد و بسیاری دیگر از مناطق تهران، یک جلسه درمان  لیزرموی زائد استاندارد را با این هزینه ناچیزانجام می دهند؟ یاپشت پرده این روش های تجاری برای جذب مشتری بیشتر،مسائل دیگری هست؟

اما همانطورکه دکترقانعی مکررا”دربرنامه های تلویزیونی ومصاحبه ها درمورد لیزرموی زاید بارها وبارها تآکید کرده ومی کند؛ هر لیزری،لیزر نیست! 

کیفیت دستگاه لیزر موی زائد ، دانش، تجربه و دقت اپراتور دستگاه لیزر دراستفاده درست از دستگاه و انتخاب تنظیمات مناسب هر فرد و بالاخره، پروتکل های درمانی هر مرکز برای انجام لیزر موی زائد، باعث می شود تا بعضی افراد بهترین نتیجه درمانی را در کمترین جلسات درمانی بگیرند و بعضی دیگر علیرغم جلسات متعدد (گاهی بیش از بیست جلسه) لیزرموی زاید، همچنان بامشکل موهای زائد و عوارض آن روبرو باشندا 

اگر قصد انجام لیزر مو ی زائد دارید، مطالب بالا به شما در انتخاب صحیح مرکز لیزر کمک می کند و مانع از اتلاف وقت و هزینه و بدتر از آن، بی اعتمادی شما به یک روش درمانی پیشرفته و کاملا” مؤثر برای رفع موهای زائد تان می شود. لیزر موی زاید، مؤثراست؛ به شرط آنکه واقعا” لیزر موی زاید باشد.

ویژگی های یک مرکز لیزر مو زائد در غرب تهران

ویژگی هایی که یک مرکز لیزر خوب و استاندارد باید داشته باشد تا بتواند شما را از همه لحاظ راضی نگه دارد موارد زیر است.

 • اولین ویژگی دکتر پوست مرزداران خوب و مناسب، تخصص و تجربه افرادی است که در کلینیک پوست، مو و لیزر کار میکنند. پزشک نباید تنها به سود خود فکر کند و با دادن مشاوره های غلط مراجعه کننده را گمراه نکند و هر فرد رو با توجه به نیازهاش معاینه کنه و در انتخاب دستگاه لیزر مناسب توجه بسیار داشته باشه! شاید لازم باشه از ترکیبی از دستگاه ها استفاده کنه و از پرسنل بخواد با دقت و ملاحظات لازم کار لیزر مو زائد ناحیه مورد نظر از بدن فرد رو انجام بدن.
 • اگر به جای دکتر با مشاور صحبت می کنید، مشاور باید با توجه به کلفتی و نازکی ریشه مو و وسعت ناحیه که می تواند بیکینی، زیر بغل، زیر چانه، دست و پا یا حتی کل بدن باشد، تعداد جلسات را مشخص کند و با افزایش جلسات لیزر سلامت شما را به خطر نیاندازد.
 • اپراتور لیزر باید در کار خود خبره باشد؛ زیرا در صورت بی تجربگی و عدم آگاهی ممکن است به پوست شما آسیب برساند. نکات لازم در مورد پوست های تیره، سولار کرده، برنزه کرده را در نظر بگیرد. با تنظیم دقبق دستگاه و دقت در انجام لیز را گذاشتن زمان کافی برای هر منطقه، باعث شود تا بهترین نتیجه درمانی در کمترین جلسات ممکن، میسر شود. لیزر مو زاید را با حوصله و دقت انجام دهد، زیرا فرصت لیزرکردن هر تار مو در طی هر دوره لیزر درمانی ممکن است فقط یک بار به دست آید و از دست رفتن این فرصت منجربه بازگشت همین تار مو در سال بعد خواهد شد.
 • اگر دستگاه های لیزر ، قدیمی یا بی کیفیت باشند شما درد، سوزش بیشتری را حس خواهید کرد و احتمال بروز عوارضی مانند سوختگى و ایجاد لک بیشترخواهدشد. مطمئن شوید بهترین مرکز لیزر مو های زائد را که از دستگاه های به روز و جدیدترین تکنولوژی،استفاده می کند را انتخاب کرده اید. برای این کار می توانید قبل ازشروع جلسات درمانی ازپرسنل مرکز، کسانی که چندجلسه لیزردرآن مرکزانجام داده اند،سؤال کنید،حتی از دستگاه لیزروبرندآن عکس بگیرید ومطمئن شوید،که همان دستگاهی است که ادعامی شود.
 • قیمت مناسب داشته باشند. هیچ ارزانی بی علت نیست و هیچ گرانی بی حکمت نیست. مراکزلیزر بسیارخوبی درسطح شهرهستند که بارعایت استانداردهای روزدنیا،خدمات لیزررابه همشهریان ارائه می کنند،ومی توان با کمی تحقیق و جستجو آنهاراپیداکرد.
 • نکته آخراینکه باانتخاب عالمانه و درست می توانیم؛بعضی از مراکز لیزر که با انتخاب روشهای نادرست و نگاه تجاری به لیزر موی زاید، موجب سلب اعتماد و ناامیدی افراد از لیزر موی زائد می شوند را وادار کنیم تا کیفیت کار خود را بهبود دهند یا تعطیل شوند.

نواحی انتخابی برای لیزر موهای زائد

 1. لیزر تمام بدن
 2. لیزر پا کامل
 3. لیزر ساق پا به تنهایی
 4. لیزر ران پا به تنهایی
 5. لیزر کشاله ران به تفکیک قسمت داخل،خارج یا پشت
 6. لیزر دست کامل
 7. لیزر بازو
 8. لیزر ساعد
 9. لیزر نیم تنه جلو ( سینه+شکم)
 10. لیزر سینه
 11. لیزر شکم
 12. لیزر خط شکم
 13. لیزر کمر کامل
 14. لیزر گودی کمر
 15. لیزر صورت کامل
 16. لیزر پشت لب
 17. لیزر پیشانی
 18. لیزر چانه
 19. لیزر گونه هابه تنهایی برای آقایانی که می خواهندخط ریش ثابت داشته باشند
 20. لیزر گردن (به تفکیک جلو،پشت یا هردو)
 21. لیزر زیربغل
 22. لیزر بیکینی
 23. لیزر باسن
دستگاه‌های لیزر خانگی چقدر مؤثر هستند؟

مزیت لیزر موهای زائد در کلینیک غرب تهران

 • از بین بردن موهای زائد به روش لیزر نقاهت ندارد سریع است درد ندارد یا درد کمی دارد.
 • با انجام 6-5 جلسه (کمتر یا بیشتربسته به خصوصیات فردی) موهای زائد را از بین می برید.

دلیل محبوبیت لیزر موی زائد بطور کلی و استقبال از کلینیک زیبایی غرب تهران بویژه کلینیک لیزر مرزداران دکترقانعی، استفاده از دو دستگاه از بهترین دستگاه های لیزر روز دنیا ،یعنی لیزر الکس کندلا جنتل لیز و لیزردایود لایت شیر که به ما امکان می دهد که همه انواع پوست ومو (حتی موهای مقاوم به درمان وپوست های تیره) را بطور مؤثر تحت درمان لیزر قرار دهیم و در کمترین جلسات ممکن به حداکثر نتیجه درمانی دست پیدا کنیم.

بعد از لیزر موهای زائد چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

 • تا ۳ روز بعد از لیزر موهای زائد صورت و بدن حمام آفتاب طبیعی یا مصنوعی نگیرید.
 • در روز اول بعد از لیزر کردن موهای زائد به استخر و سونا نروید.
 • تا یک هفته بعد از انجام لیزر بدون ضدآفتاب در معرض نورخورشید قرار نگیرید.
 • مصرف مام و عطر برای کسانی که موهای زائد زیر بغل را لیزر می کنند تا ۳ روز ممنوع است.
 • از فعالیت های شدید بدنی در روز اول خودداری کنید
 • نواحی لیزر شده را خشک و تمیز نگه دارید
 • نواحی لیزر شده را زیاد دستکاری نکنید و مالش ندهید
 • اگر نواحی مانند صورت که در معرض آفتاب قرار میگیرند را لیزر کردید حتما از کرم ضد آفتاب استفاده نمایید.

آیا بعد از لیزر مو زائد رشد می کند؟

نکته مهم درمورد لیزر موهای زائد ماندگاری آنست ،  معمولا بین ۴ تا ۶ جلسه لیزر درمانی به طور متوسط 80تا 90درصد موهای زائد کم می شوندولی بعد از  جلسات درمانی با توجه به کلفتی و یا نازکی ریشه مو ها و میزان حساسیت پوست به هورمون های جنسی ، ممکنست هر ۳ تا ۶ ماه یک جلسه و بعد از آن هر سال یک یا دو جلسه،لازم باشد لیزر موهای زائد برای بعضی افراد انجام شود یا به اصطلاح شارژ شود. اینکاربرای ازبین بردن موهای زائدجدیدی است که دراین افراد به خاطر حساسیت پوست شان به تغییرات هورمونی احتمالی تولید می شود.حتی اگر در بهترین مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران هم لیزر کنید،ممکنست  این جلسه های تمدید لازم باشد تا جلوی گسترش مو های زائد جدید،گرفته شود.

لیزر موهای زائد در مرزداران

مراکز معتبرلیزر موهای زائد ( از بین بردن دائمی موهای زائد)  که در مرزداران وجود دارند شاید از تعداد انگشتان دست تجاوز نکنند، اگر در مرزداران یا اطراف آن سکونت دارید و با توجه به مواردی که در بالا توضیح داده شد به بهترین لیزر موهای زائد در مرزداران مراجعه کردید، با خیال راحت،انجام لیزر موهای زائد خودتون رو به آنها بسپرید.

نکات انتخاب کلینیک لیزر غرب تهران

رفع موهای زائد همواره یکی از دغدغه های بانوان بوده و هست. البته خوشبختانه این روزها با ارتقای بهداشت فردی آقایان نیز به این جرگه پیوسته اند و در فکر رهایی از شر موهای زائد هستند. موهای زائد می تواند منبع آلودگی، تجمع میکروب و بیماری ها باشد. بنابراین رفع آن ها ارتباطی با جنسیت افراد ندارد. استفاده از تیغ، ژل های موبر و یا وکس می تواند برای مدت زمان کوتاهی شما را از شر موهای زائد خلاص کند.

این مدت زمان به قدری کوتاه است که تا چشم باز کنید نوبت اصلاح دوباره فرا می رسد. در برخی از شیوه های قدیمی اصلاح موهای زائد ممکن است با مشکلاتی چون جراحت و سوختگی مواجه شوید که می توانند عواقب خطرناکی داشته باشند. بهترین راه برای رفع موهای زائد لیزر است. افراد برای لیزر موهای زائد به کلینیک های پزشکی و زیبایی مراجعه می کنند.

تعداد این کلینیک ها در سطح تهران بسیار زیاد است و روزانه شاهد تبلیغات گسترده آن ها در فضای مجازی هستیم. در این بخش به منظور آگاهی بخشی به شما عزیزان قصد داریم نکات انتخاب کلینیک لیزر غرب تهران را بررسی کنیم.

 • رعایت اصول بهداشتی در کلینیک زیبایی

اولین نکته مهمی که در انتخاب کلینیک لیزر غرب تهران باید مد نظر داشته باشد رعایت اصول بهداشتی است. قبل از انتخاب کلینیک زیبایی در مورد رعایت اصول بهداشتی در کلینیک مطلع شوید. شما می توانید زمانی که برای دریافت مشاوره به کلینیک مراجعه می کنید در مورد این نکات جویا شوید. مشاهده وضعیت کلینیک از لحاظ تمیز بودن، رعایت اصول بهداشتی از طرف پرسنل، بهداشتی بودن تجهیزات و رعایت نظافت از مهمترین نکاتی است که باید به آن ها توجه داشته باشید. عدم رعایت نکات بهداشتی در کلینیک زیبایی می تواند عواقب جبران ناپذیری برای شما داشته باشد بنابراین این نکته را حتما در انتخاب کلینیک لیزر غرب تهران لحاظ کنید.

 • استفاده از دستگاه های لیزر استاندارد با حداقل درد و عوارض

اینکه توقع داشته باشید دستگاه های لیزر، دستگاه هایی بدون درد و عوارض باشند دور از منطق است. اما این حق را دارید که در مورد بهره مندی از جدیدترین فناوری، میزان درد و میزان عوارضی که دستگاه در آینده برای شما ایجاد خواهد کرد بدانید و مطلع شوید. در انتخاب کلینیک لیزر غرب تهران باید کم عارضه بودن دستگاه ها را مد نظر داشته باشید.

برخی از دستگاه های لیزر ممکن است آثاری چون سوختگی، التهاب، قرمز شدن پوست، خارش پوست و یا درد در نواحی مختلف بدن را برای شما به دنبال داشته باشند. بسیار مهم است که دستگاه های لیزر مورد استفاده در کلینیک زیبایی دارای استانداردهای بهداشتی و فنی بوده و کمترین عارضه را روی پوست شما ایجاد کنند. عدم ایجاد لک، سوختگی و قرمز شدن پوست از مهمترین مواردی است که یک یک دستگاه لیزر استاندارد باید داشته باشد.

 • تعداد جلسات مورد نیاز برای رفع موهای زائد

قبل از اینکه شروع به انجام لیزر در یک مرکز زیبایی نمایید باید در مورد تعداد جلسات مورد نیاز اطلاعات لازم را کسب کنید.  تعداد این جلسات باید بهینه باشد. کم بودن یا زیاد بودن جلسات لیزر نشان از بی تجربگی تیم لیزر و یا غیر استاندارد بودن دستگاه ها دارد. تعداد این جلسات باید معقول و استاندارد تنظیم شده باشد.

 • ارائه مشاوره قبل از لیزر

از مهمترین نکات در انتخاب کلینیک لیزر غرب تهران، ارائه مشاوره قبل از آغاز جلسات لیزر است. شما قبل از شروع جلسات لیزر باید یک جلسه مشاوره با پزشک مجموعه داشته باشید. بنابراین دقت داشته باشید که کلینیک زیبایی که انتخاب کرده اید قبل از شروع جلسات لیزر یک جلسه مشاوره پوست برای شما در نظر گرفته باشند.

 • بهره مندی از تیم خبره و حرفه ای

در انتخاب کلینیک لیزر غرب تهران باید نکته مهم دیگری را در نظر داشته باشید و آن بهره مندی مجموعه از یک تیم خبره و حرفه ای است. اگر می خواهید بهترین نتیجه از لیزر برای شما حاصل شود باید حتما خود را به دست یک تیم متبحر و با تجربه بسپارید.

برای رزرو نوبت و مشاوره جوانسازی 4 بعدی با شماره های درج شده در وب تماس بگیرید.

 • خدمات کلینیک زیبایی

قبل از اینکه برای لیزر به کلینیک زیبایی مراجعه کنید به این موضوع دقت داشته باشید که چه نوع خدماتی در کلینیک لیزر ارائه می شود. آیا خدمات لیزر در تمامی نواحی بدن ارائه می شود؟ و آیا غیر از لیزر خدمات پوستی دیگری در مجموعه ارائه می شود؟ آیا خدمات لیزر برای آقایان هم ارائه می شود؟ این موضوع می تواند روی تصمیم گیری شما بسیار موثر باشد.

 • بررسی نحوه برخورد با مراجعین

در انتخاب کلینیک لیزر غرب تهران به نحوه برخورد اعضای کلینیک با مراجعین توجه کنید. رفتار اعضای کلینیک باید بسیار دوستانه، محترمانه و مشتری مدارانه باشد. مجموعه هایی که رفتار ناخوشایندی با مراجعین دارند بی شک نمی توانند به موفقیت دست پیدا کنند. حتی اگر مجرب ترین تیم لیزر را در اختیار داشته باشند.

 • بررسی سابقه فعالیت کلینیک زیبایی در فضای مجازی

قبل از اینکه دست به انتخاب کلینیک لیزر غرب تهران بزنید بهتر است در مورد سابقه فعالیت تیم تخصصی لیزر جستجوی آنلاین صوت دهید. آیا کلینیک مورد نظر شما دارای سایت یا صفحه مجازی در شبکه های اجتماعی می باشد؟ سعی کنید در فضای مجازی تا جایی که می توانید در مورد سوابق کلینیک زیبایی جستجو انجام دهید و بازخورد مراجعین را بررسی کنید.

هزینه کلینیک لیزر غرب تهران

قبل از اینکه بخواهیم در مورد هزینه کلینیک لیزر غرب تهران صحبت کنیم باید این نکته را گوشزد کنیم که انتخاب مراکز لیزر با هزینه ارزان می تواند برای شما عواقب جبران ناپذیری داشته باشد. در مراکزی که هزینه لیزر بیش از حد اقتصادی و گول زننده است احتمال اینکه از دستگاه های فیک و غیر استاندارد استفاده شود بالاست. بنابراین ممکن است بعد از لیزر پوست در این مراکز شاهد سوختگی، جراحت، قرمز شدن و خشکی پوست و لک شدن پوست تان باشید. همچنین ممکن است بعد از گذشت تعداد جلسات بالای لیزر هیچ گونه پیشرفتی در از بین رفتن موهای زائد مشاهده نکنید.

برای رزرو نوبت و مشاوره لیزر فوتونا با شماره های درج شده در وب تماس بگیرید.

چرا باید لیزر موهای کل بدن را انتخاب کنید؟

عوامل موثر بر هزینه کلینیک لیزر غرب تهران

هزینه کلینیک لیزر غرب تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله این عوامل می توان به این موارد اشاره کرد؛

 • متفاوت بودن هزینه لیزر با توجه به نواحی مختلف بدن
 • میزان تخصص و مهارت و تجربه تیم تخصصی لیزر
 • سطح بهداشت و استانداردهای مجموعه
 • نوع دستگاه های لیزر و اصالت و فناوری استفاده شده در آن
 • قدرت از بین بردن موهای زائد توسط دستگاه لیزر
 • عوارض جانبی حاصل از لیزر
 • تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر
 • جنس موهای زائد و رنگ پوست مراجع
 • کیفیت خدمات ارائه شده در کلینیک زیبایی
 • هزینه جلسات مشاوره قبل از لیزر (در بسیاری از مجموعه ها این جلسه رایگان و در برخی مجموعه ها نیازمند پرداخت هزینه است)

دستگاه های لیزر پیشرفته در کلینیک لیزر غرب تهران

هر چه در کلینیک لیزر غرب تهران از دستگاه های لیزر پیشرفته تری با فناوری های نوین تر استفاده شود مطمئنا هزینه استفاده از تجهیزات و بالطبع هزینه لیزر بالا خواهد رفت. لیزر الکساندریت، لیزر دیود، لیزر ان دیاگ، لیزر کندلا و لیزر دکا از جمله بهترین فناوری های لیزر موهای زائد هستند که باید با توجه به نوع و رنگ پوست مراجع و تراکم و ضخامت موهای زائد مورد استفاده قرار گیرند.

تنوع در هزینه لیزر موجب شده تا افراد بتوانند حق گزینه های بیشتری برای انتخاب کلینیک لیزر غرب تهران داشته باشند. با این حال کلینیک زیبایی دکتر قانعی سعی در ارائه قیمت لیزر متناسب با نوع و کیفیت خدمات این مجموعه داشته است. خدماتی که شما در مرکز زیبایی دکتر قانعی به عنوان بهترین کلینیک لیزر غرب تهران دریافت می کنید تحت نظارت پزشک متخصص صورت می پذیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.