در این مقاله شما را با دستگاه اکسیلیس و مزایای استفاده از این روش بیشتر آشنا می‌کنیم تا بتوانید انتخاب مناسبی برای تناسب اندام خود داشته باشید:

اکسیلیس چطور لاغر می کند؟

اکسیلیس یک دستگاه رادیوفرکانسی تک قطبی ست، امواج رادیویی این دستگاه ٢ میلیون بار در ثانیه نوسان می کنند. وظیفه متمرکز کردن این امواج بر عهده یک هندپیس هوشمند است. امواج رادیویی با فرکانس بالا و امواج فراصوت پس از خروج از دستگاه روی بافت چربی زیر پوست متمرکز شده و دمای آن را به حدود 44 درجه می رساند. از آنجایی که اکسیلیس یک دستگاه تک قطبی ست، می تواند تمام انرژی خود را بر روی ناحیه تحت درمان متمرکز کند و در نتیجه می تواند با صرف انرژی کمتر تأثیر بیشتری در تخریب چربی های اضافه داشته باشد. سرعت نوسان ٢ میلیون بار در ثانیه امواج رادیویی دستگاه اکسیلیس باعث گرم شدن بسیار سریع لایه زیرپوستی می شود. در همان زمان که پوست در حال گرم شدن است، دستگاه اکسیلیس پوست را مدام خنک می کند تا مبادا بیش از حد گرم شود. در این روش دما خیلی سریع و البته کنترل شده به چربی زیرپوستی می رسد. انرژی متمرکز اکسیلیس و خنک کردن هم زمان پوست از جمله عواملی هستند که اجازه نمی دهند بیمار ناراحتی و سوزش خاصی حس کند. روشی که پیش تر یک تجربه دردناک را در ذهن فرد حک می کرد، امروزه بدون نیاز به آرام بخش یا بیهوشی موضعی انجام می شود و بیمار کاملاً احساس راحتی می کند.

اکسیلیس و کاهش چربی

با استفاده از سری مخصوص بدن دستگاه اکسیلیس می توان چربی های زیرپوستی ناحیه تحت درمان را کاهش داده و از میان برد. این چربی های خوشه ای شکل در طول جلسه درمانی با دریافت انرژی امواج رادیویی تجزیه شده و می شکنند و در مراحل بعد از بدن خارج خواهند شد. در نتیجه بلافاصله پس از انجام اکسیلیس، لاغر و باریک شدن ناحیه تحت درمان مشهود و قابل لمس خواهد بود. نتایج در افراد مختلف متفاوت است اما اکثر قریب به اتفاق مشتریان کاهش قابل توجه و چشمگیر چربی در ناحیه تحت درمان را تجربه خواهند کرد. یک بافت فیبری و تک لایه خوشه های چربی را در بر گرفته و همچون سپری از آنها محافظت کرده و چربی های خوشه ای شکل را به مانند شبکه ای به هم متصل می سازد. با وجود این بافت فیبری دسترسی به خوشه های چربی، غیر ممکن است و تنها راه رسیدن به این خوشه ها کانال لیپوساکشن ( یک لوله فولادی میان تهی) است، البته تا به امروز. اکسیلیس برای گرم کردن بافت هایی که در لایه های عمیق تر واقع شده اند از امواج رادیویی دو منظوره استفاده می کند تا سلول های چربی را گرم کرده و منفجر کند و در نهایت با افزایش متابولیسم (سوخت و ساز) این سلول ها، آنها را تحریک کند و چربی درون سلول را از حالت جامد به حالت مایع در آورد. چربی مایع از طریق منفذی که موقتاً بر روی غشاء سلول پدید آمده، سلول را ترک کرده و رهسپار فضای میان بافتی می شود. سپس جذب سیستم لنفاوی شده و از طریق ادرار دفع می شود. این امر باعث کوچک و کوچک تر شدن سلول های چربی و کاهش سایز کمر، شکم و پهلو و لاغری موضعی می شود. این روش کوچک ترین آسیبی را متوجه سلول های چربی نمی کند.

دوازده علت چاقی شکمی

برای لیفت صورت با اکسیلیس در مطب دکتر قانعی با شماره ۹۳ ۶۱ ۲۲ ۴۴ (۰۲۱) تماس بگیرید.